Go Map نقشه
شكایت جدید صاحبان آیفون؛

تصاویر دوربین آیفون های جدید بیش از اندازه شفاف است!

تصاویر دوربین آیفون های جدید بیش از اندازه شفاف است!

نقشه: برخی صاحبان آیفون های جدید شكایت دارند كه دوربین جلویی این موبایل ها تصاویری بسیار صاف و شفاف ثبت می كند. به طوریكه به نظر می آید با اپلكیشین های مخصوص ادیت شده است.به گزارش نقشه به نقل از دیلی میل، صاحبان آیفون «ایكس اس» از یك افكت عجیب در این آیفون شكایت دارند.
برخی از صاحبان موبایل ادعا می كنند دوربین سلفی این موبایل سبب می گردد صورت بسیار صاف تر و شفاف تر به نظر برسد. برخی دیگر ادعا می كنند تصاویری كه با این آیفون گرفته می شوند، شبیه تصاویری هستند كه با اپلیكیشن های زیبایی مانند FaceTune ادیت شده اند.
این افكت مرموز در آیفون «ایكس اس مكس» هم وجود دارد و تصاویری كه با دوربین جلویی آن ثبت می گردد همین مشكل را دارد.

هنوز علت این افكت مشخص نمی باشد. سخنگوی اپل هم از اظهار نظر در این باره خودداری كرده است. اما احتمال دارد یكی از دلایل آن دوربین های ارتقا یافته آیفون های جدید باشد. این دوربین ها مجهز به خصوصیت كاهش لرزش در تصاویر هستند. این خصوصیت اعوجاج بصری كه در تصاویری با وضوح بالا وجود دارد را به وسیله برخی عناصر از بین می برد.
به هرحال با انجام این روند احیانا افكتی در عكس تولید می گردد كه بعضی از كاربران آن را نمی پسندند چونكه سبب می گردد صورت آنها شبیه عروسك های چینی به نظر بیاید.
یكی از كاربران این آیفون در وب سایت ردیت در این باره می نویسد آیفون ایكس بدون اطلاع كاربران یك فیلتر زیبایی در دوربین جلویی به كار برده و این قابل قبول نیست.


1397/07/08
12:50:22
0.0 از 5
4628
تگهای خبر: موبایل
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ