Go Map نقشه

برگزاری الكترونیك آزمون دوره پودمانی پزشكی خانواده

برگزاری الكترونیك آزمون دوره پودمانی پزشكی خانواده

نقشه: آزمون جامع الكترونیكی نخستین دوره پودمانی مجازی پزشكی خانواده ساعت 9 بامداد روز 25 شهریور به مدت 2 ساعت و 45 دقیقه بوسیله سایت دانشگاه علوم پزشكی مجازی انجام می شود.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، داوطلبان جهت استفاده از برنامه آزمون آنلاین، باید فقط از آخرین ورژن مرورگرهای فایرفاکس یا کروم و کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ استفاده کنند. برای اینکه استفاده از سایر فناوری ها همچون تلفن های هوشمند یا تبلت ممکنست داوطلب را گرفتار مشکل کند.
همچنین داوطلب قبل از آزمون از داشتن اینترنت مناسب اطمینان حاصل کند. در این راستا پیشنهاد شده دو روش ارتباط اینترنتی پیش بینی شود تا در صورت قطع یکی در طول امتحان بتوان از دیگری بهره برد.
مسؤولیت تدارک و اتصال به اینترنت در روز و ساعت آزمون به عهده خود فراگیر است.
مدت زمان آزمون هر پودمان بسته به تعداد سؤالات در تاکسونومی ۱، ۲ و ۳ متفاوت می باشد. سوالات آزمون به صورت چهار گزینه ای (MCQ) است. آزمون نمره منفی ندارد. نمره نهایی داوطلب نیز برمبنای مجموعه کارهای کلاسی (۶ نمره) و نتیجه آزمون الکترونیکی (۱۴ نمره) خواهد بود.
روش های دسترسی به سامانه آزمون آنلاین در سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی اعلام شده است.
به گزارش مفدا، در طول مدت آزمون ورود به سامانه آزمون برمبنای نام کاربری و رمز ورود تعریف شده خواهد بود که یک روز پیش از آزمون برای داوطلب پیامک خواهد شد.
عملکرد داوطلب به صورت آنلاین در سرور مرکزی ذخیره میشود و در صورتیکه صفحه آزمون بهر دلیلی بسته شود، داوطلب می تواند باردیگر با نام کاربری بدون هیچ استرس وارد شده و آزمون را ادامه دهد. در این صورت گزینه های انتخاب شده قبلی ذخیره شده و از بین نمی روند.
منبع:

1399/06/10
21:25:55
5.0 از 5
2190
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ