Go Map نقشه
چهل سال با جهاددانشگاهی،

جهاددانشگاهی با بومی سازی صنایع و تولیدات جهش تولید را تحقق بخشد

جهاددانشگاهی با بومی سازی صنایع و تولیدات جهش تولید را تحقق بخشد

كردستان نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، بیان كرد: جهاددانشگاهی در امتداد تحقق شعار سال و جهش تولید در استان، می تواند با توانمندی جوانان تحصیل كرده به بومی سازی صنایع و تولیدات روی آورد.


بهزاد رحیمی در گفت و گو با ایسنا با اعلان اینکه موسسه رویان نخستین جایی است که بانام جهاد دانشگاهی به چشم می خورد اظهار نمود: جهاددانشگاهی نهادی است انقلابی که با هدف بازسازی دانشگاه ها و انقلاب فرهنگی آغاز نموده و با خدمات بهادار پژوهشی و علمی خودرا با عنوان نهادی علمی و با اهمیت در ایران و دنیا شناسانده که همچون می توان به سایت ISI و خدمات جهاددانشگاهی واحد خواجه نصیر با فرستنده های توانمند رادیویی اشاره نمود.
وی با اشاره به اینکه امید است با حمایت مسئولان در کردستان هم پروژه های شاخص در سطح ملی را داشته باشیم اضافه کرد: جهاددانشگاهی باتوجه به رسالت علمی پژوهشی و آموزش های اشتغال محور و فضاسازی برای جوانان تحصیل کرده در موسسات دانش بنیان خود و راه اندازی مرکز نوآوری و شکوفایی؛ برای تقویت جوانان می تواند خدمات بهادار ای عرضه نماید.
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: جهاددانشگاهی در امتداد تحقق شعار سال و جهش تولید در استان، می تواند با توانمندی جوانان تحصیل کرده به بومی سازی صنایع و تولیدات روی آورد.
وی افزود: جهاد دانشگاهی نهادی است علمی پژوهشی و فرهنگی که می تواند توان های پژوهشی خودرا با آموزش های اشتغال محور در چرخه تولید ملی کمک بسزایی داشته باشد.
رحیمی عملکرد جهاددانشگاهی در تربیت نیروهای کارآمد و متعهد برای انقلاب را مهم ذکر کرد و اظهار داشت: این نهاد انقلابی و علمی متخصصینی مانند مرحوم دکتر آشتیانی و دکتر حمیدگورابی و حسن محمدی مجد را درخود جا داده که کشور را در راه رسیدن به خود باوری علمی یاری کرده اند.
وی ادامه داد: جهاددانشگاهی باید مانند نهادی علمی با در نظر گرفتن بودجه استانی به سمت آموزش های اشتغال محور در حوزه های اشتغالی و تولید سوق داده شود و با راه اندازی مراکز شکوفایی و نوآوری در سطح استان و شهرستان با کمک شرکت های دانش بنیان و جوانان نخبه شعار جهش تولید را به واقعیت تبدیل کند و این خود می تواند کمک شایانی به استان بکند.
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: خدمات بهادار جهاددانشگاهی همیشه در سطح بالا مطلوب بوده و توانمندی دانشمندان ایرانی در موسسات جهاد چشم گیر بوده است که می توان به موسسه رویان، ساخت دکل های حفاری بومی، سیستم کارت های الکترونیکی هواپیمای اف، ساخت فرستنده های پر قدرت رادیویی و خدمات بهادار موسسه رویان و بانک خون بند ناف اشاره نمود.
وی با اشاره به اینکه امید است جهاددانشگاهی در استان کردستان بیشتر مورد حمایت مسئولان قرار گیرد تصریح کرد: با اختصاص بودجه و تقویت خودباوری و پشتیبانی از این نهاد می توان شاهد خدمات بهادار شکوفایی در آینده استان باشیم.1399/05/06
15:32:53
5.0 از 5
2568
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ