Go Map نقشه
مسئولان دانشگاه آزاد بالاخره اخبار غیررسمی را تایید كردند

تعویق یك هفته ای تمام امتحانات دانشگاه آزاد در تهران

تعویق یك هفته ای تمام امتحانات دانشگاه آزاد در تهران

به گزارش نقشه به نقل از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، كلیه امتحانات آخر ترم واحدهای استان تهران به صورت غیرحضوری برگزار می گردد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، روز گذشته خبری در خصوص لغو امتحانات حضوری دانشگاه آزاد در تهران و برگزاری امتحانات به صورت مجازی در صفحه اینستاگرام واحد تهران مرکز منتشر گردید و ساعاتی بعد این خبر در بعضی از رسانه ها هم اعلام گردید. این در حالی بود که مسؤلان دانشگاه آزاد تهران مرکز روز گذشته در تماسهای مکرر ایسنا این خبر را تایید نکردند.
در تماس روز گذشته خبرنگار ایسنا با دکتر محمودرضا آقامیری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکز، وی اظهار داشت: لغو امتحانات حضوری به نظر ستاد مقابله با کرونا بستگی دارد.
آقامیری امروز و در گفتگو با ایسنا با بیان این که امتحانات آخر ترم همه واحدهای دانشگاه آزاد استان تهران یک هفته به تعویق افتاده است، اظهار داشت: امتحانات در هفته ی پیش رو برگزار نمی گردد و کلیه ی امتحانات در سطح استان تهران و علوم تحقیقات به صورت مجازی برگزار می گردد. تلاش می نماییم نظارت کامل بر برگزاری امتحانات داشته باشیم.
وی اضافه کرد: علیرغم آمادگی کاملی که استان تهران برای برگزاری امتحانات داشت به علت اعلام استانداری و ستاد مقابله با کرونا و همینطور تقاضای خانواده ها و دانشجویان، امتحانات به صورت مجازی برگزار می گردد.
به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، این تعویق؛ در حالی است که در روز سه شنبه ۲۰ خرداد ماه، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نموده بود که امتحانات آخر ترم این دانشگاه در شهرهای با وضعیت قرمز انتشار کرونا ویروس، برگزار نمی گردد.1399/03/23
20:25:41
5.0 از 5
2803
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ