Go Map نقشه
نشست جامعه، مردم و آسیب های اجتماعی از منظر امام

علیزاده: جهاد دانشگاهی ثمره نظریه خودباوری امام خمینی است

علیزاده: جهاد دانشگاهی ثمره نظریه خودباوری امام خمینی است

به گزارش نقشه معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی اظهار داشت: سخنان امام در صحیفه امام و سایر آثار ایشان حاكی از این مطلب است كه امام برای مشكلات امروز جامعه و جوانان هم راهكار دارند.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، عیسی علیزاده در نشست تخصصی جامعه، مردم و صدمه های اجتماعی از منظر امام خمینی، اظهار داشت: جهاد دانشگاهی ثمره نظریه خودباوری امام خمینی است.
وی با اشاره به اینکه امام برای بن بست شکنی و خروج از مشکلات جوانان و جامعه راهکار دارند، اظهار داشت: سخنان امام در صحیفه امام و سایر آثار ایشان حاکی از این مطلب است که امام برای مشکلات امروز جامعه و جوانان هم راهکار دارند که باید با استخراج این راهکارها مشکلات جامعه را حل کرد.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی برگزاری نشست امروز را به فال نیک گرفت و در عین حال خواهان تداوم یافتن جلسات مشابه با حضور رو در روی دانشجویان در دانشگاه ها یا در عرصه فضای مجازی برای طرح شبهات و پاسخ به آنها شد.
عیسی زاده تصریح کرد: از هنرهای تجسمی سینما و تئاتر نتوانستیم استفاده خوبی برای پاسخ به پرسش های جوانان داشته باشیم. فقه پویا برای حجاب، حقوق بانوان و کودکان و موسیقی که امروز مبتلای جامعه است پاسخ های خوبی دارد باید راهکارهای آنرا از دل این فقه استخراج نماییم و به اجرا درآوریم. باید به مطالبات جامعه پاسخ داد، جهاد دانشگاهی با عنایت به ظرفیت خوبی که در ایسنا، دیکشنری، مرکز افکارسنجی، سازمان دانشجویان و دیگر واحدهای خود دارد می تواند به موضوعات بپردازد.
وی در عین حال متذکر شد: به صرف ندادن اجازه برای طرح شبهات نمی توان گفت شبهات وجود ندارند و برای آنها چاره ای وجود ندارد، بلکه بالعکس باید اجازه طرح آنها را داد تا متخصصان و کارشناسان پاسخ های مناسب را عرضه کنند.1399/03/12
12:46:35
5.0 از 5
2793
تگهای خبر: دانشجویان , دانشگاه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ