Go Map نقشه

زمان ثبت نام دوره های كاردانی فنی و حرفه ای اعلام گردید

زمان ثبت نام دوره های كاردانی فنی و حرفه ای اعلام گردید

نقشه: ثبت نام جهت شركت در آزمون دوره های كاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیر انتفاعی از 11 خرداد ماه سال جاری آغاز می شود.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، در این راستا اطلاعیه ی از طرف سازمان سنجش آموزش کشور درباب تاریخ ثبت نام و انتخاب رشته آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیر انتفاعی سال ۱۳۹۹ منتشر گردید.
بر این اساس، متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیر انتفاعی سال ۱۳۹۹ از روز یک شنبه ۱۱ تا روز ۱۸ خرداد ماه سال جاری فرصت دارند در این دوره ها شرکت نمایند.
بر این اساس لزوم دارد که همه متقاضیان در مهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام، به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
با عنایت به این که ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون فوق، در یک مرحله انجام می شود، داوطلبان باید همزمان با ثبت نام، نسبت به درج رشته محل های تحصیلی خود در فرم تقاضانامه اینترنتی باتوجه به رشته های اعلام شده در دفترچه راهنما، اقدام نمایند.
سازمان سنجش آموزش کشور همین طور اعلام کرد؛ اطلاعیه تکمیلی و همین طور دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته، همزمان با شروع ثبت نام در تاریخ ۱۱ خرداد در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت.
داوطلبان لازم است برای اطلاع از شرایط و ضوابط شرکت در این آزمون و نوع پذیرش رشته های امتحانی (با آزمون و یا بر طبق سوابق تحصیلی «بدون آزمون»)، دفترچه راهنمای مذکور را به دقت مطالعه کنند.
منبع:

1399/02/21
23:10:13
5.0 از 5
2856
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , دانشگاه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ