Go Map نقشه
مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشكی مشهد اعلام كرد

دانشجویان تحصیلات تكمیلی از فردا درخوابگاه پذیرش می شوند

دانشجویان تحصیلات تكمیلی از فردا درخوابگاه پذیرش می شوند

به گزارش نقشه مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشكی مشهد اظهار داشت: دانشجویان PhD و كارشناسی ارشد ورودی سال۹۶ به قبل كه برای رساله خود احتیاج به حضور در آزمایشگاه دارند با تایید استاد راهنما و دانشكده مربوطه، می توانند در خوابگاه حضور پیدا كنند.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دکتر علی صباغ گل ضمن بیان این مطلب، دارا بودن فرم تاییدیه سلامت برای این دسته از دانشجویان را الزامی عنوان نمود و اظهار داشت: دانشجویان می توانند فرم تایید سلامت را از سایت معاونت دانشجویی فرهنگی دریافت و با رفتن به مراکز جامع خدمات سلامت محل سکونت خود آنرا تکمیل و با در دست داشتن آن به خوابگاه رجوع نمایند.
وی خاطرنشان کرد: بر این اساس ۱۴۷ نفر از دانشجویان مقطع phD و کارشناسی ارشد سال ۹۶ به قبل مقرر است از فردا شنبه ششم اردیبهشت در خوابگاه ها پذیرش شوند.
مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اضافه کرد: دیگر دانشجویان (به جز دستیاران و اینترن ها ) فعلا احتیاج به حضور در خوابگاه ندارند و کلاس هایشان به صورت مجازی برگزار می گردد.
وی با اشاره به اینکه دستیاران و اینترن های دانشگاه علوم پزشکی مشهد از همان ابتدای انتشار ویروس کووید-۱۹ در مراکز درمانی فعال بودند و از خدمات خوابگاهی هم استفاده می کردند تصریح کرد: در این مدت علاوه بر در نظر گرفتن مواد ضدعفونی کننده در ورودی خوابگاهها، راهروها، سالن ها و سرویسهای بهداشتی به صورت روزانه ضد عفونی شده است.
مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه سرویسهای ایاب ذهاب دانشجویان هم روزانه ضدعفونی می شوند، تصریح کرد: در سلف های دانشجویی غذا به صورت بسته بندی شده به دانشجویان عرضه می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر صباغ گل تصریح کرد: معاونت درمان دانشگاه تعدادی دستگاه تب سنج در اختیار این مدیریت قرار داده است که در ورودی خوابگاه ها مقرر است مورد استفاده قرار گیرد. این غربالگری شامل همه افرادی که وارد خوابگاه های دانشجویی می شوند شامل دانشجویان، پرسنل تاسیسات، خدمات و سرپرستان خوابگاه خواهد شد.
مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه بر مبنای دستورالعمل های عرضه شده ظرفیت اتاق های خوابگاه ها می بایست به ۵۰ درصد کاهش پیدا کند اظهار نمود: اتاق هایی که قبلا در آن ۴ دانشجو اسکان داشتند الان می بایست در اختیار دو دانشجو قرار گیرد، بنابراین به دانشجویان ساکن اتاقهای فوق جهت تخلیه اتاقها اطلاع رسانی شده است و ایشان در صورت تمایل می توانند خود برای جابجایی وسایل شخصی، در خوابگاه حضور بهم رسانند و چنانچه علاقه ای به حضور نداشتند این وسایل توسط همکاران اداره خوابگاه به انبار خوابگاه منتقل می شود.
منبع:

1399/02/05
12:19:16
5.0 از 5
3098
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ