Go Map نقشه

برگزیده فرهنگستان علوم پزشكی ارائه شد

برگزیده فرهنگستان علوم پزشكی ارائه شد

به گزارش نقشه دكتر محمد مهدی بحرالعلوم، رئیس مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت، دیپلم افتخار جشنواره تقدیر از برگزیدگان منتخب گروه های علمی فرهنگستان علوم پزشكی را از آن خود كرد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دكتر محمد مهدی بحرالعلوم در مورد دریافت این دیپلم اظهار داشت: دیپلم افتخار منتخبین گروه های علمی فرهنگستان علوم پزشكی كشورسالانه به یك نفر برگزیده تقدیم می شود كه بر مبنای میزان فعالیت و ارتباطی كه میان مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت و این فرهنگستان وجود دارد، دیپلم افتخار جشنواره تقدیر از برگزیدگان منتخب فرهنگستان علوم پزشكی كشور به من به نمایندگی از مركز داده شد.
وی ادامه داد: فرهنگستان علوم پزشكی كشور گروه های گوناگونی همچون «سلامت معنوی»، «قرآن و عترت» و... دارد كه من از سال ۱۳۹۴ كه رئیس مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت شدم، به عضویت این فرهنگستان هم درآمدم و در جلسات فرهنگستان مشاركت فعالانه دارم.
بحرالعلوم در مورد خصوصیت های شخص برگزیده در فرهنگستان علوم پزشكی خاطرنشان كرد: فرهنگستان هر ساله یك نفر را بعنوان منتخب از میان اعضای خود انتخاب می كند، فرد برگزیده باید در برنامه های فرهنگستان فعالیت مستمر داشته و صاحب اثر و نظر باشد. در خلال چهار سال قبل مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت در اجرا و برگزاری همایش «قرآن عترت و سلامت» كه سالانه به میزبانی فرهنگستان علوم پزشكی برگزار می شود، مشاركت دارد. در این همایش هر ساله عده ای از دانشگاه های علوم پزشكی جمع می شوند و آخرین دستاوردهای خود در زمینه قرآن و سلامت را عرضه می كنند. در بعضی سال ها هم از چهره های شاخص پزشكی كه در حوزه علوم قرآنی هم موفقیت هایی داشته اند، تقدیر می نماییم.
رئیس مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت خاطرنشان كرد: شناسایی افرادی كه در این همایش شركت می كنند و دعوت از این عزیزان بر عهده مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت است. با مشاركت مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت در سال ۱۳۹۸ دانشگاه علوم پزشكی اراك، سال پیش از آن دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی و سال پیش از آن دانشگاه علوم پزشكی كاشان میزبان این همایش بودند.
بر مبنای اعلام وبدا، بحرالعلوم خاطرنشان كرد: فعالان این فرهنگستان هم در نشست های قرآنی مركز شركت كرده و ارتباط و تعامل خوبی میان مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت و چهره های شاخص این فرهنگستان وجود دارد كه در نتیجه تلاشهای انجام شده دیپلم افتخار فرهنگستان علوم پزشكی كشور امسال به من و به نمایندگی از مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت تعلق گرفت.1398/12/17
14:38:32
5.0 از 5
4090
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ