Go Map نقشه

آخرین مهلت ثبت نام كنكور ۹۹ اعلام گردید

آخرین مهلت ثبت نام كنكور ۹۹ اعلام گردید

نقشه: مهلت ثبت نام در آزمون سراسری سال 99 ساعت 24 فردا شنبه(17 اسفند) اختتام می پذیرد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش كشور اعلام كرد؛ ثبت نام كنكور سراسری سال ۱۳۹۹ برای پذیرش در رشته های با آزمون دوره های روزانه، نوبت دوم(شبانه )، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و همین طور رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی صورت می گیرد.
همچنین بمنظور همراهی با آن دسته از داوطلبان متقاضی شركت در كنكور سراسری سال ۱۳۹۹ رشته های با آزمون دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی كه در مهلت ۱۶ تا ۲۷ بهمن ۹۸ موفق به ثبت نام نشدند، مهلت مجدد برای ثبت نام در نظر گرفته شد.
داوطلبان باید انواع سریال های اعتباری(سریال ثبت نام ۱۲ رقمی به مبلغ ۳۷ هزار و سریال ۱۰ رقمی به مبلغ ۱۸۶ هزار ریال) لازم برای ثبت نام آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ را قبلا بوسیله سایت سنجش خریداری كنند. همین طور آن دسته از داوطلبانی كه علاقمند به شركت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی، غیر دولتی و غیرانتفاعی هستند، می توانند پیش از آغاز ثبت نام یا ویرایش، ردیف سریال به مبلغ ۱۸۶ هزار ریال را خریداری نموده و اطلاعات آنرا در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد كنند.
همین طور داوطلبانی كه علاوه بر گروه آزمایشی اصلی(ریاضی، تجربی و انسانی) علاقمند به شركت در گروه آزمایشی هنر نیز هستند، لازم است پیش از آغاز ثبت نام یا ویرای، سریال ثبت نام به مبلغ ۳۷ هزار تومان (سیصد و هفتاد هزار ریال) را خریداری نموده و اطلاعات آنرا در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد كنند.
بر اساس این سازمان، متقاضیان كنكور سراسری سال ۹۹ تا ساعت ۲۴ فردا شنبه ۱۷ اسفند ۹۸ فرصت دارند بوسیله سایت سازمان سنجش در آزمون سراسری ۹۹ ثبت نام كنند.
به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، در بازه زمانی ۱۶ تا ۲۷ بهمن ماه امسال، تعداد یك میلیون و ۵۲ هزار و ۵۳۰ نفر در آزمون سراسری ثبت نام كردند و این آزمون روزهای ۱۲ و ۱۳ تیر ماه ۹۹ برگزار می شود.
منبع:

1398/12/16
21:22:27
5.0 از 5
3822
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ