Go Map نقشه

برگزاری نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در قم

برگزاری نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در قم

نقشه: ایسنا/قم دبیر نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان قم از برگزاری این مسابقات در مرحله استانی در قم خبرداد.


یاسر شریفی در گفت و گو با ایسنا قم عنوان كرد: نهمین دوره مسابقات ملی مناظره در سال تحصیلی 99- 98 در دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی كشور با هدف توانمندسازی دانشجویان در گفتمان های علمی و با شعار "مناظره، فرصتی برای یادگیری" توسط جهاددانشگاهی همزمان با ایام الله دهه فجر و در آستانه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
وی با اشاره به اینكه كه این مسابقات برای چهارمین سال پی در پی در استان قم و در سطح دانشگاه های استان اجرا می گردد، اضافه كرد: فراخوان ثبت نام این دوره از مسابقات در مرحله استانی، بیستم بهمن ماه آغاز و تا اختتام بهمن ماه نیز ادامه خواهد داشت و دانشجویان علاقمند در دانشگاه‎های استان می توانند با مراجعه به دفاتر جهاد دانشگاهی مستقر در دانشگاه ها مبادرت به ثبت نام نمایند و یا با مراجعه به سایت http: //jd-qom.ac.ir/fa/page/3636 نسبت به تكمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند.
دبیر نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان قم درباب نحوه برگزاری این دوره از مسابقات اظهار داشت: برمبنای بخشنامه مسابقات، شركت دانشجویان در مسابقه مناظره به صورت گروهی خواهد بود كه هر گروه شامل 4 دانشجو است كه دو نفر از آنها در سخنوری و فن بیان تخصص دارند و دو نفر دیگر وظیفه تحقیق و پژوهشگری را بر عهده خواهند داشت.
وی افزود: هر گروه یك سرگروه خواهد داشت كه باید از بین اعضای تیم مشخص گردد، همین طور یكی از اساتید دانشگاه نیز بعنوان استاد، مسئولیت راهنمایی و مشاوره تیم را بر عهده خواهد داشت.
شریفی اظهار نمود: بعد از ثبت نام گروه های دانشجویی جهت شركت در مسابقات، كلاس ها و كارگاه های توجیهی و توانمندسازی برگزار می گردد و درانتها این كارگاه ها، گزاره های مورد بحث در مسابقات اعلام می شود.
وی افزود: نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در استان قم در هفته اول اسفندماه آغاز خواهد شد و تیم ها با یكدیگر به رقابت خواهند پرداخت و تیم های اول تا سوم این دور از مسابقات، ضمن تجلیل، به مرحله منطقه ای راه خواهند یافت.
منبع:

1398/11/24
01:38:12
5.0 از 5
4643
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ