Go Map نقشه

بصری سازی تأثیر انسان ها بر محیط زیست با فناوری واقعیت افزوده

بصری سازی تأثیر انسان ها بر محیط زیست با فناوری واقعیت افزوده

به گزارش نقشه محققان درصدد اجرای طرحی جدید به منظور بصری سازی تاثیر تنفس انسان ها بر محیط زیست و كره زمین هستند تا افراد درك بهتری از شرایط جهان پیدا كنند.به گزارش نقشه به نقل از انگجت، طرح مذكور با استفاده از فناوری واقعیت افزوده اجرا می شود و تنفس نام دارد. انتظار می رود هدست های سازگار با این فناوری ظرف چند ماه آینده در اروپا و آمریكا عرضه شوند.
علاقمندان به مشاركت در این طرح باید از هدست های واقعیت افزوده شركت مجیك لپ استفاده كنند تا دریابند با هر بار تنفس چه مقدار دی اكسیدكربن را وارد هوا می كنند و به چه میزان اكسیژن مصرف می كنند.
بدین منظور، یك سنسور بیومتریك بررسی وضعیت تنفس توسط پژوهشگران آمریكایی به هدست های مورد اشاره افزوده شده و كاربران از این طریق می توانند به صورت مجازی هوای دم و بازدم خویش را مشاهده كنند.
با استفاده از هدست های مورد اشاره همینطور می توان اطلاعاتی در مورد كیفیت هوای شهر محل سكونت هم دریافت كرد تا از وخامت كیفیت آب و هوا آگاه شد و بدتر شدن شرایطی كه در آن زندگی می نماییم را درك كرد. از راه این شبیه سازی مجازی سه بعدی می توان جهت وزش باد را هم كه بر شیوه پراكنده شدن دم و بازدم تاثیر می گذارد، مشاهده كرد.

1398/11/05
22:41:24
5.0 از 5
4400
تگهای خبر: فناوری , كیفیت , محققان
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ