Go Map نقشه

سیستم كنترل از راه دور همزمان چند دوربین به بازار آمد

سیستم كنترل از راه دور همزمان چند دوربین به بازار آمد

به گزارش نقشه شركت كنون از تولید یك سیستم رباتیك اطلاع داده كه كنترل چند دوربین دی اس ال آر را به صورت همزمان و از راه دور ممكن می كند.به گزارش نقشه به نقل از انگجت، عكاسان حرفه ای گاهی برای تهیه تصاویر مطلوب خود نیازمند استفاده از چند دوربین به صورت همزمان هستند. این كار با استفاده از ابزار موجود چندان ساده نیست، ولی یك سیستم رباتیك كنترل همزمان، این كار را ساده می كند.
ابزاری كه كنون بدین منظور عرضه نموده، سیستم دوربین رباتیك CR-S۷۰۰R نام دارد كه به افراد امكان می دهد از راه دور و با استفاده از كامپیوتر شخصی چند دوربین دی اس ال آر را كنترل كنند.
این سیستم فعلاً تنها برای عكاسی قابل استفاده می باشد، اما با استفاده از آن می توان برای زوم كردن، حركت های افقی و عمودی دوربین و چرخاندن آن به خصوص برای ثبت یك رویداد ورزشی برنامه ریزی نمود. سیستم مورد اشاره به صورت كاملاً بی سیم عمل می كند و این هم همچون مزایای آن است.
سیستم رباتیك مورد اشاره تنها با بعضی از دوربین های كنون مانند EOS ۱D X Mark II و Mark III سازگاری دارد و مقرر است در اواسط فوریه به بازار بیاید. قیمت این محصول هنوز مشخص نمی باشد.

1398/10/23
21:55:52
5.0 از 5
4356
تگهای خبر: بازار
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ