Go Map نقشه

اعلام آخرین مهلت پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه پیام نور بعلاوه دستورالعمل ثبت نام

اعلام آخرین مهلت پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه پیام نور بعلاوه دستورالعمل ثبت نام

نقشه: داوطلبان ورود به دانشگاه پیام كه در پذیرش رشته های صرفاً با سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال 1398 ثبت نام نموده و یا ننموده اند می توانند برمبنای اعلام سازمان سنجش آموزش كشور، جهت اطلاع از رشته های تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات پذیرنده دانشجو در این مرحله، جداول حاوی اطلاعات رشته محلها مندرج در اطلاعیه مذكور را روی سایت سازمان سنجش، مشاهده نموده و ضمن مشخص نمودن رشته و مؤسسه آموزش عالی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارك ذیل و با عنایت به موارد اعلام شده تا تاریخ 30 دی ماه به دانشگاهها و موسسات آموزش عالی محل پذیرش رشته مورد تقاضا بازگشت نمایند.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، با عنایت به اینكه كلیه متقاضیان شامل داوطلبانی كه در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ ثبت نام نموده یا ننموده اند می توانند در این فراخوان ثبت نام نمایند، داوطلبانی كه در ردیف پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال ۹۸ (مرحله شهریورماه) باشند، چنانچه در این مرحله ثبت نام و ادامه تحصیل نمایند، قبولی اولیه آنها در شهریور ماه لغو می شود و بدهی به وجود آمده باید توسط دانشجو تسویه شود.
داوطلبان لازم است در ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه ثبت نام پیوست را به صورت كتبی تكمیل و كد رشته محل مورد تقاضای خودرا انتخاب و تأئید نمایند. در این مرحله داوطلب موظف است هزینه ثبت نام را بوسیله سیستم پرداخت الكترونیكی سازمان سنجش آموزش كشور (در سمت چپ صفحه ورودی لینك فوق الذكر، خرید كارت اینترنتی) پرداخت نماید.
داوطلبان بعد از پرداخت هزینه ثبت نام یك كد ۷ رقمی از سامانه خرید اینترنتی كارت اعتباری سازمان سنجش آموزش كشور دریافت می نمایند كه برای ورود به سامانه ثبت نام الزامی می باشد.
تاریخ ثبت نام از ۲۹ آبان لغایت ۳۰ دی ماه ۹۸می باشد و هر داوطلب می تواند صرفاً متقاضی یك كدرشته محل باشد. بدیهی است در صورت ثبت نام داوطلب در دو یا چند كد رشته/ محل، اطلاعات وی در بانك اطلاعات پذیرفته شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.
كد رشته محل ها برمبنای اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی كه در سایت سازمان سنجش آموزش كشور قرار دارد انجام می پذیرد.
همین طور بعد از اختتام مهلت مقرر و بسته شدن لینك ثبت نام هیچ اقدامی از طرف سازمان سنجش آموزش كشور برای مواردی از قبیل: اضافه و یا حذف اسامی، ثبت نام افراد جامانده و یا فهرست های ارسالی جداگانه انجام نخواهد شد.
داوطلبانی كه حداكثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۹۸ موفق به ستاندن مدرك دیپلم نظام جدید(۳-۳-۶)/ پیش دانشگاهی/ كاردانی می شوند مجاز به ثبت نام در این دوره و برای نیمسال دوم ۹۹-۹۸ می باشند. همین طور كلیه متقاضیان مرد می بایست در زمان ثبت نام و شركت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

منبع:

1398/10/03
12:44:14
5.0 از 5
4665
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ