Go Map نقشه

رونمایی از خودروی پرنده هیوندای در نمایشگاه ۲۰۲۰ CES

رونمایی از خودروی پرنده هیوندای در نمایشگاه ۲۰۲۰ CES

نقشه: شركت خودروسازی هیوندای از پرده برداری از خودروی پرنده خود در نمایشگاه CES 2020 كه ماه آینده برگزار می شود، آگاهی داد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، نمایشگاه CES بدون شركت هایی كه فناوری های جاه طلبانه رونمایی می كنند، نمایشگاه CES نخواهد بود. در همین راستا شركت خودروسازی "هیوندای" می خواهد از یك خودروی پرنده در این نمایشگاه رونمایی كند.
این شركت كره ای در تاریخ ششم ژانویه اولین وسیله نقلیه هوایی شخصی(PAV) خود و همین طور دو طرح مفهومی دیگر رونمایی خواهدنمود كه شامل یك وسیله نقلیه زمینی خودران و یك پایانه(هاب) خواهد بود كه در آن مسافران امكان انتقال بین دو حالت حمل و نقل را دارند.
برخلاف دیگر پروژه های آینده نگرانه خودرو های پرنده مانند پروژه "skyline" سانفرانسیسكو، "هیوندای" اطلاعات زیادی در مورد این خودروی پرنده ارائه نكرده است. تنها چیزی كه می دانیم این است كه هر سه مفهوم در كنار یكدیگر كار می كنند تا مردم را در شهرهای پر ازدحام جابجا كنند.
باید دید كه این مفهوم اجرایی می شود یا خیر، اما در میان بیشتر از ۷۰ شركتی كه روی خودرو های پرنده كار می كنند، "هیوندای" یكی از سرمایه گذارهای برتر است. این شركت در ماه سپتامبر بطور رسمی بخش "حمل و نقل هوایی شهری" را تاسیس كرد و یكی از مهندسان سابق ناسا را ​​برای سرپرستی این بخش جدید استخدام كرد.
بدیهی است كه ایستادگی و عدم پذیرش زیادی در راه توسعه خودرو های پرنده وجود دارد، بعنوان مثال، یك مطالعه جدید كه توسط دانشگاه میشیگان و شركت فورد انجام شده است، مشخص كرد كه بیشتر مردم تمایلی برای در اختیار داشتن یك خودروی پرنده برای خود ندارند، اما ممكنست خیلی بیشتر از آنچه تصور می شود به تاكسی های پرنده نزدیك باشیم.
منبع:

1398/09/30
12:52:07
5.0 از 5
5022
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ