Go Map نقشه

مهلت ثبت نام ازدواج دانشجویی تمدید گردید

مهلت ثبت نام ازدواج دانشجویی تمدید گردید

به گزارش نقشه مهلت ثبت نام در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی تا آخر دی ماه تمدید گردید.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، حجت الاسلام محمدمهدی صالحی، معاون فرهنگی سیاسی نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با بیان این خبر اظهار داشت: پیش از این آخر آذرماه آخرین فرصت ثبت نام اعلام شده بود كه باتوجه به استقبال بالای دانشجویان، این مدت تا آخر دیماه تمدید گردید.
وی ادامه داد: زوج هایی كه در زمان تحصیل در دانشگاه ازدواج كرده و زمان عقدشان از اول فروردین ماه ۹۷ تا آخر آذرماه۹۸ باشد امكان ثبت نام در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی را دارند.
رئیس ستاد ازدواج دانشجویی كشور با اشاره به درخواست های مكرر دانشجویان جامانده از سال قبل برای حضور در مراسم، خاطرنشان كرد: زوج های دانشجو كه در دوره بیست و دوم ثبت نام كرده و مداركشان تایید شده اما نتوانسته اند در مراسم حضور یابند، امسال می توانند انتخاب كاروان داشته و به مشهدمقدس مشرف شوند.
حجت الاسلام صالحی افزود: همینطور زوج های دانشجو كه جزو جاماندگان بیست و یكمین دوره ازدواج دانشجویی هستند می توانند درخواست خویش را به صورت كتبی(از طریق نهادرهبری دانشگاه) به ستاد ازدواج دانشجویی ارسال نمایند.
گفتنی است، بیست و سومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی(طرح ملی همسفر تابهشت) از دی ماه تا اسفندماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار می گردد. علاقمندان می توانند تا آخر آذرماه از راه سایت اینترنتی ezdevaj.nahad.ir یا رجوع حضوری به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها یا امور فرهنگی جهت شركت در این مراسم ثبت نام كنند.1398/09/27
14:50:33
5.0 از 5
4390
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ