Go Map نقشه

فعالیت ۲ شتاب دهنده حوزه معدن در دانشگاه امیركبیر

فعالیت ۲ شتاب دهنده حوزه معدن در دانشگاه امیركبیر

به گزارش نقشه معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیركبیر اظهار داشت: برنامه ریزی برای فعالیت دو شتاب دهنده حوزه معدن در این دانشگاه صورت گرفته كه حالا یك شتاب دهنده در برج فناوری مشغول به فعالیت است.به گزارش نقشه به نقل از دانشگاه امیركبیر، حسین حسینی تودشكی در جلسه مشترك دانشگاه صنعتی امیركبیر و مسؤلان (سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، اظهار نمود: دانشگاه صنعتی امیركبیر برنامه دارد در حوزه نوآوری و توسعه آن در زمینه معدن فعالیتهای جدی داشته باشد.
وی اضافه كرد: بر این اساس برنامه ریزی برای فعالیت دو شتاب دهنده حوزه معدنی در این دانشگاه صورت گرفته و الان یك شتاب دهنده حوزه معدن در برج فناوری این دانشگاه مشغول به فعالیت است.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیركبیر تصریح كرد: شتاب دهنده دوم در حوزه معدن هم مقرر است در دومین برج فناوری این دانشگاه كه درحال ساخت است، راه اندازی شود.
حسینی تودشكی تصریح كرد: در این شتاب دهنده ها كسب و كارهای در رابطه با حوزه معدن با محوریت توسعه شركت های دانش بنیان پیگیری خواهد شد.
وی عنوان كرد: با عنایت به اینكه ارتباط صنعت و دانشگاه و تبدیل تحقیقات دانشگاهی به محصول قابل استفاده در جامعه از برنامه های دانشگاه صنعتی امیركبیر است، ازاین رو دانشگاه فعالیت در حوزه معدن را در اولویت خود قرار داده است.
حسینی تودشكی افزود: مبحث مدرسه كسب و كار میان دانشگاه صنعتی امیركبیر و اتاق بازرگانی تهران در حال پیگیری است كه فضایی برای این مدرسه در نظر گرفته شده است.

1398/09/19
21:35:32
5.0 از 5
4555
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ