Go Map نقشه
در جلسه با روسای دانشگاه ها مطرح شد؛

تاكید فراكسیون امید بر برگزاری مراسم 16 آذر با حضور تمام سلایق فكری

تاكید فراكسیون امید بر برگزاری مراسم 16 آذر با حضور تمام سلایق فكری

به گزارش نقشه سخنگوی فراكسیون امید مجلس شورای اسلامی از ادامه پیگیری های این فراكسیون برای آزادی دانشجویان بازداشتی آگاهی داد و اظهار داشت: فراكسیون امید به روسای دانشگاه های بزرگ كشور و معاونان وزارتخانه های بهداشت و علوم تاكید نمودند كه باید مراسم روز 16 آذر بدون حاشیه و با حضور تمام سلیقه های فكری اجرا شود.


فاطمه سعیدی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برگزاری جلسه كمیته دانشگاهیان فراكسیون امید با روسای دانشگاه های بزرگ كشور و معاونین فرهنگیشان و معاونان فرهنگی وزارتخانه های علوم و بهداشت اظهار داشت: در این نشست پس از ارائه گزارشی از وضعیت بودجه ای دانشگاه ها از كاهش تخصیص بودجه پژوهشی و آموزشی و فرهنگی دانشگاه ها در سال ۹۸ ابراز نگرانی كردند.
بگفته وی، در این نشست مطالبه دانشگاهیان از مجلس برای حل مشكلات بودجه ای مورد تاكید قرار گرفت و قرار شد كارگروه ویژه ای جهت بررسی بودجه دانشگاه ها تشكیل گردد. از آن جا كه مساله بودجه دانشگاه ها و كاهش بودجه پژوهشی دغدغه جدی مسئولان دانشگاه های كشور است تاكید شد كه این مساله در فصل بررسی بودجه توسط نمایندگان مورد توجه قرار خواهد گرفت.
سعیدی اظهار داشت كه اعضای فراكسیون امید در كمیته دانشگاهیان نیز در این نشست بر برگزاری بدون حاشیه مراسم روز ۱۶ آذر و با حضور تمام سلیقه های فكری تاكید نمودند كه خوشبختانه نگاه روسای دانشگاه های و معاونین وزرا نیز همین بود؛ امیدواریم دانشجویان بتوانند بدون هیچ حاشیه ای حرفشان را بزنند.
سخنگوی فراكسیون امید مجلس اظهار داشت كه در این نشست رایزنی هایی برای پیگیری آزادی دانشجویانی كه همچنان در بازداشت هستند، صورت گرفت كه امیدواریم با همكاری قوه قضاییه هرچه زودتر این مساله هم حل شود.
بگفته سعیدی، اصلاح شیوه نامه انضباطی و لحاظ كردن نقطه نظرات دانشجویان از دیگر موارد مطروحه در این نشست بود كه مورد توافق حاضران قرار گرفت. تلاش همه ما این است كه مسائل دانشجویان تنها در دانشگاه رسیدگی و حل و فصل شود.
منبع:

1398/09/13
23:34:20
5.0 از 5
4714
تگهای خبر: دانشجویان , دانشگاه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ