Go Map نقشه

دانشگاه الزهرا میزبان شانزهمین كنفرانس بین المللی مهندسی صنایع ایران

دانشگاه الزهرا میزبان شانزهمین كنفرانس بین المللی مهندسی صنایع ایران

نقشه: دانشیار گروه مهندسی صنایع دانشگاه الزهرا از میزبانی این دانشگاه در شانزدهمین كنفرانس بین المللی مهندسی صنایع ایران آگاهی داد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دكتر مهدی سیف برقی دانشیار گروه مهندسی صنایع دانشگاه الزهرا و رئیس این كنفرانس اظهار داشت: دانشگاه الزهرا مفتخر به میزبانی شانزدهمین كنفرانس بین المللی مهندسی صنایع در دوم و سوم بهمن سال جاری در سالن همایش های بین المللی دانشگاه خواهد بود.
وی با اشاره به اینكه دانشگاه الزهرا نزدیك به ده هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی كارشناسی، ارشد و دكترا دارد، اضافه كرد: نزدیك به چهارصد عضو هیئت علمی در چارچوب ده دانشكده به تفكیك چهار دانشكده در حوزه علوم انسانی، یك دانشكده فنی، یك دانشكده هنر، یك دانشكده تربیت بدنی و سه دانشكده در حوزه علوم پایه فعالیت دارند.
سیف برقی اعلام نمود: از كلیه دانشگاهیان شامل اساتید، اعضای هیئت علمی دانشگاهها، دانشجویان دكتری، دانشجویان ارشد و حتی از دانشجویان كارشناسی به خصوص در زمینه شركت در كارگاه هایی كه می تواند در بحث اشتغال پذیری دانشجویان موثر باشد، برای حضور و شركت در این كنفرانس دعوت به عمل می آوریم.
این استاد دانشگاه الزهراء با اشاره به اینكه مهندسین صنایع ثابت كرده اند نقش پر رنگی در بهبود و بهره وری سازمان ها دارند، اظهار نمود: از همه عزیزان دعوت می نماییم و دست یاری آنها را می طلبیم كه با شركت خود در این كنفرانس بر غنای آن اضافه كنند و به امید حق تعالی شانزدهمین كنفرانس بین المللی صنایع همانند كنفرانس های پیشین بتواند نقش و ماموریت خود در بحث ترویج رشته مهندسی صنایع كه در سالیان گذشته به خوبی در كشور گسترش پیدا كرده، ایفا كند و مفهوم مهندسی صنایع امروزه در سازمان ها ( سازمان‎ های خدماتی و سازمان های تولیدی) جایگاه واقعی خودرا پیدا كند.
سیف برقی اشاره كرد: با عنایت به تمركز این كنفرانس بر مبحث مهندسی صنایع و تحول دیجیتال از صاحبان صنایعی كه فعالیت ها و عملیات آنها در زمینه حوزه فناوری اطلات است، دعوت می نماییم تا با حضور در سخنرانی های كلیدی از این صنعت، نشست ها حمایت كنند. شركت كنندگان می توانند بعنوان اسپانسر نیز در این كنفرانس مشاركت داشته باشند.
منبع:

1398/09/12
21:51:04
5.0 از 5
4381
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ