Go Map نقشه

ایجاد كوهورت چشم در دانشگاه علوم پزشكی مشهد

ایجاد كوهورت چشم در دانشگاه علوم پزشكی مشهد

نقشه: برنامه پرشین كوهورت به صورت رایگان با هدف ایجاد بستر سخت افزاری موردنیاز برای اجرای طرح های تحقیقاتی اعضای هیات علمی در دانشگاه علوم پزشكی مشهد در حال اجراست.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دكتر سعید اسلامی، مدیر توسعه و ارزیابی تحقیقات دانشگاه علوم پزشكی مشهد اظهار نمود: طرح پایش سلامت كاركنان دانشگاه علوم پزشكی مشهد (كوهورت) كه در گستره جمعیتی بالای ۱۰ هزار نفر از كاركنان و استادان دانشگاه های علوم پزشكی و فردوسی مشهد در حال انجام می باشد، بررسی بیماری های چشمی و تصویربرداری های در رابطه با چشم پزشكی را نیز در دستور كار خود قرار داده است.
وی با اشاره به ناكافی بودن اطلاعات موجود در زمینه بیماری های چشم، اضافه كرد: با عنایت به اینكه اطلاعات و داده های دقیق و كافی درباب بیماری ها و مشكلات چشمی به منظور بهره برداری در طرح ها و برنامه های توسعه كشور و استان در دسترس نیست، تصمیم گرفته شد اطلاعات و داده های بیماری های چشمی در طرح پرشین كوهورت ثبت و جمع آوری شود.
اسلامی اشاره كرد: هر هفته روزهای پنج شنبه تورهای بازدید از ساعت ۷: ۳۰ الی ۸: ۳۰ با ظرفیت حداكثر ۱۰ نفر جهت آشنایی بیشتر اعضای هیأت علمی با این پروژه در نظر گرفته شده است كه مراتب هر هفته جهت رزرو نوبت بوسیله ایمیل معاونت به اطلاع تمام اعضا هیأت علمی می رسد.
منبع:

1398/09/06
23:45:47
5.0 از 5
4509
تگهای خبر: تحقیقات , دانشگاه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ