Go Map نقشه

برگزاری دومین نشست سرمایه گذاری فناوری 8 كشور اسلامی در آذر

برگزاری دومین نشست سرمایه گذاری فناوری 8 كشور اسلامی در آذر

به گزارش نقشه شبكه تبادل فناوری گروه هشت (هشت كشور اسلامی در حال توسعه) با همكاری پارك فناوری پردیس، دومین نشست سرمایه گذاری فناوری TIM را در آذر ماه برگزار می نماید.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، میلاد صدر خانلو، دبیر نشست سرمایه گذاری TIM با بیان این مطلب اظهار داشت: یكی از دغدغه های حوزه سرمایه گذاری بین المللی، ایجاد زیرساخت های مالی و فنی شركت های دانش بنیان و فناور است و در این جلسه درصددیم تا با استفاده از پتانسیل های سرمایه گذاری كشورهای در حال توسعه اسلامی، علاوه بر ایجاد شبكه ای از صندوق های جسورانه این كشورها، فرصت ها و منابع سرمایه گذاری هر یك از این كشورها را در اختیار هم قرار دهیم.
وی ادامه داد: در دوره اول این نشست، چهار پنل تخصصی برگزار گردید كه در آن مدیران صندوق های جسورانه از كشورهای مختلف به بررسی موضوعات روز سرمایه گذاری پرداختند. از دستاورهای برگزاری اولین جلسه سرمایه گذاری در سال ۹۶ می توان به انعقاد تفاهم نامه میان شركت ها و دو صندوق جسورانه از كشورهای تركیه و مالزی و همینطور سرمایه گذاری مبلغ ۲۲ میلیون دلار توسط یكی از صندوق های جسورانه داخل نام برد.
صدر خانلو افزود: از اهداف برگزاری این نشست می توان به مواردی همچون "بررسی فرصت های سرمایه گذاری بین المللی"، "ایجاد شبكه سرمایه گذاران داخلی و خارجی"، "تامین سرمایه مورد نیاز شركت های دانش بنیان و فناور" اشاره نمود.
دبیر نشست سرمایه گذاری TIM در مورد برنامه های نشست تصریح كرد: در این دوره علاوه بر سه پنل تخصصی، بخش های متنوعی همچون عرضه فرصت های سرمایه گذاری سه كشور عضو، داستان استارتاپی، عرضه استارتاپ های منتخب داخلی و خارجی و كارگاه آموزشی برگزار می گردد.
وی در مورد پنل های تخصصی اضافه كرد: سه پنل تخصصی هم با موضوعات سرمایه گذاری مشاركتی، پوشش ریسك سرمایه گذاری و تقریق سهام در این جلسه برگزار می گردد.
به قول دبیر نشست سرمایه گذاری TIM این نشست در ایام ۱۲ و ۱۳ آذرماه سال ۹۸ در پارك فناوری پردیس با مشاركت و حضور سرمایه گذاران بیشتر از ۸ كشور جهان برگزار می شود.1398/08/23
09:56:13
5.0 از 5
4401
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ