Go Map نقشه
همزمان با هفته پژوهش و فناوری صورت می گیرد

برگزاری رویداد الگوها و راهكارهای نوین در همكاری دانشگاه با جامعه و صنعت

برگزاری رویداد الگوها و راهكارهای نوین در همكاری دانشگاه با جامعه و صنعت

نقشه: مدیركل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم از برگزاری رویداد الگوها و راهكارهای نوین در همكاری دانشگاه با جامعه و صنعت، هم زمان با برگزاری هفته پژوهش و فناوری سال 1398 آگاهی داد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دكتر محمد سعید سیف با بیان این خبر اظهار داشت: در امتداد تقویت ارتباط دانشگاه ها با بخش های مختلف جامعه و صنعت و در امتداد بهره گیری از ظرفیت فرهیختگان جامعه در ارائه ایده ها و راهكارهای نو در برقراری ارتباط مؤثر میان دانشگاه و جامعه، دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، می خواهد تا هم زمان با برگزاری هفته پژوهش و فناوری سال ۹۸ نسبت به برگزاری رویداد یك روزه ایده و الگوهای نو با سوژه "ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت" اقدام نماید.

بگفته وی، این رویداد با هدف شناسایی و تقدیر از طرح ها و الگوهای نوین در توسعه و تسهیل ارتباط دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مؤسسات پژوهشی با جامعه و صنعت انجام می شود. الگوهای نوین در این رویداد می تواند در بهبود همكاریهای بین مراكز علمی و اجرایی مؤثر واقع شده و مورد بهره برداری قرار گیرد.

مدیركل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، با اشاره به اینكه مهلت ارسال ایده ها تا ۳۰ آبان ۱۳۹۸ است، اشاره كرد: ۲۷ آذرماه ۱۳۹۸ این رویداد در محل برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری كشور واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد و از طرح های برتر تقدیر به عمل می آید.

وی ادامه داد: علاقه مندان به شركت در این رویداد، می توانند فرم مربوطه را بوسیله لینك https: //www.msrt.ir/file/download/news/1571043538-.docx دریافت نمایند.
منبع:

1398/07/22
18:50:38
5.0 از 5
4867
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ