Go Map نقشه
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم:

راه برون رفت ریشه ای از مشكلات كشور، توجه به اقتصاد دانش بنیان است

راه برون رفت ریشه ای از مشكلات كشور، توجه به اقتصاد دانش بنیان است

نقشه: معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان این كه اكنون كشور در شرایطی است كه نمی تواند بر مبنای استراتژیك های سنتی توسعه پیدا كند، اظهار داشت: راه برون رفت ریشه ای از مشكلات كشور، توجه به اقتصاد دانش بنیان است.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دكتر مسعود برومند در اختتامیه ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در تبریز اظهار نمود: شناسایی، حمایت و تسریع در رشد شركت های دانش بنیان می تواند ضمن ارتقای سرعت دستیابی به فناوری های پایه و اساسی كشور، شرایط بسیار مناسبی را هم در كشور فراهم آورد.

وی با بیان این كه دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، شركت های فناوری و سازمان های دولتی وظیفه پشتیبانی از این اكوسیستم را دارند، اظهار داشت: پیشرفت شركت های دانش بنیان نیازمند تبادل نظر بین سازمان ها و شركت هایی است كه در این اكوسیستم نوآوری كرده اند و نمایشگاه هایی از این قبیل هم فضایی را برای آشنایی و گفت وگو بین فناوران بوجود می آورد تا درتوسعه كسب و كار همدیگر را یاری كرده و رقابت كنند.

بر مبنای اعلام روابط عمومی وزارت علوم، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم در انتها ابراز امیدواری كرد تا این نمایشگاه ها با وجود پیچیدگی، بتوانند زمینه رشد و توسعه آینده پژوهش و فناوری در كشور را فراهم نمایند.
1397/08/15
16:40:52
5.0 از 5
4839
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ