Go Map نقشه
توسط آمازون؛

قاب عینك و انگشتر مجهز به دستیار صوتی رونمایی شدند

قاب عینك و انگشتر مجهز به دستیار صوتی رونمایی شدند

به گزارش نقشه آمازون از چند دستگاه هوشمند رونمایی كرده كه همه آنها مجهز به دستیار صوتی هوشمند الكسا هستند. این گجت ها عبارتند از یك قاب عینك هوشمند، هدفون بی سیم هوشمند و انگشتر هوشمند.


به گزارش نقشه به نقل از نیواطلس، آمازون از گجت های جدیدی رونمایی كرده است. در همین راستا این شركت از یك قاب عینك هوشمند رونمایی كرده است. این قاب عینك بسیار سادهEcho Frame نام دارد و مجهز به دستیار صوتی هوشمند الكسا است. این گجت هیچ نمایشگر یا دوربین خاصی ندارد اما به نظر می آید آمازون برنامه های مختلفی برای قاب عینك هوشمند خود دارد. Eco Frame جهت استفاده روزمره ساخته شده و فرد می تواند با رفتن به چشم پزشك، نمره عینك خویش را تعیین و شیشه گجت را تغییر دهد. در كنار دسته های عینك ۴ بلندگوی كوچك همراه دو میكروفون نصب شده اند. این تنظیمات به كاربر اجازه می دهد در هر موقعیتی از الكسا استفاده نماید. كاربر می تواند درمورد اخبار روز یا آدرس مكان خاصی از الكسا كمك بگیرد. علاوه برآن كاربر با كمك این قاب عینك می تواند با دستور صوتی یك چراغ هوشمند را روشن و حتی قرار ملاقاتی در تقویم خود مشخص نماید. در كنار این موارد قاب عینك هوشمند آمازون به موبایل متصل می شود و ازاین رو نوتیفیكیشن های آنرا هم اعلام می كند. كاربر با لمس كردن یك پدلمسی كه در دسته راست عینك تعبیه شده، می تواند نوتیفیكیشن های موبایل خویش را گوش كند. همینطور یك خصوصیت به نام «فیلترVIP» به كاربران اجازه می دهد نوتیفیكیشن های اپلیكیشن های پیامرسان دلخواه خویش را در قاب هوشمند عینك دریافت نمایند. آمازون در كنار این قاب عینك هوشمند از چند دستگاه دیگر هم رونمایی نمود كه همگی مجهز به دستیار صوتی الكسا بودند. یكی از این محصولات هدفون های بی سیم Echo Buds هستند كه فناوری كاهش سروصدای شركت Bose در آنها به كار رفته است. عمر شارژ این هدفون بی سیم ۵ ساعت است و عمر شارژ قاب مخصوص آن هم ۲۰ ساعت اعلام شده است. افراد می توانند با پرداخت ۱۳۰ دلار پیش سفارش برای این هدفون های بی سیم ثبت كنند.
یكی دیگر از محصولات جالب این شركت Echo Loop نام دارد كه در حقیقت یك حلقه هوشمند است. این حلقه به اینترنت متصل می شود و دارای دو میكروفون است. ازاین رو كاربر می تواند به الكسا متصل شود و دستورات صوتی به آن بدهد. این گجت هم ۱۳۰ دلار قیمت گذاری شده است.
قیمت قاب عینك هوشمند آمازون هم ۱۸۰ دلار اعلام شده است.

1398/07/05
14:11:23
5.0 از 5
4391
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ