Go Map نقشه

تجربه المپیك، با این عینك شنای هوشمند

تجربه المپیك، با این عینك شنای هوشمند

نقشه: یك شركت در كانادا موفق به تولید عینك شنا هوشمندی شده كه به صورتی شبیه ساز شرایط بازی های المپیك است.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، این عینك شنای هوشمند توسط "دن آیزنهارد" كه قبلا شناگر بود و حال كارآفرین یك شركت در ونكوور به نام "فرم"( Form) است، ساخته شده است.
قیمت عینك هوشمند ساخته شده توسط شركت فرم ۲۰۰ دلار اعلام شده و به شناگران یك بازخورد دیداری می دهد. به نحوی كه شناگر می تواند فاصله شنا، میزان حركت دست، سرعت در هر ۹۱ متر و كالری مصرف شده خودرا دریابد.
در این محصول یك نمایشگر هوشمند در لنزهای عینك ساخته شده و بدون ممانعت از دید، اطلاعات مربوطه را ارائه می دهد.


یك باتری ضدآب هم در بند عینك به كار گرفته شده كه با هر بار شارژ، نماشگر عینك را ۱۶ ساعت شارژ نگه می دارد.
از دیگر مزایای عینك این است كه با استفاده از بلوتوث به گوش هوشمند متصل می شود. بدین سان شناگر می تواند آمار شرایط شنای خودرا پیگیری كرده و یا با همكاران ورزشكار خود به اشتراك بگذارد.


"اسكات دیكنز"( Scott Dickens) شناگری كه دو بار در رقابت های المپیك شركت كرده اظهار كرد، هنگامی كه شناگر در سطحی بالا قرار دارد، ۶ روز از هفته را روزی ۴ ساعت در استخر شنا می كند. به همین جهت عینك شنای خوب و راحت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
بدین سبب این عینك هوشمند این راحتی را فراهم می آورد و تناسب آن به اندازه ی عینك شناهای معمولی است كه شناگران از آن استفاده می نمایند. چیزی كه به آن عادت كرده اند.
شناگرانی كه این عینك ها را آزمایش كرده اند، این حقیقت راتایید كرده اند كه این عینك، بدون ایجاد تغییر در دید، در زمان واقعی معیارهای مورد نظر یك شناگر را فراهم می آورد.


منبع:

1398/05/17
18:46:20
5.0 از 5
5558
تگهای خبر: تجربه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ