Go Map نقشه
ستاری خبر داد

حمایت مالی شركت های دانش بنیان باهدف مقابله با تحریم ها

حمایت مالی شركت های دانش بنیان باهدف مقابله با تحریم ها

نقشه: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور میزان درآمد شركت های دانش بنیان در سال قبل را بیشتر از 90 هزار میلیارد تومان، اعلام نمود و اظهار داشت: حمایت مالی شركت های دانش بنیان باهدف مقابله با تحریم ها در دستور كار است.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، سورنا ستاری امروز (یكشنبه، پنجم خرداد) در حاشیه بازدید از پژوهشگاه مواد و انرژی اظهار نمود: البرز شركت های دانش بنیان زیادی را در خود جای داده و از استان های پیشتاز در این حوزه می باشد.
وی با اشاره به پیشرفته بودن مراكز پژوهشی البرز افزود: طبق آمار بیشتر از ۴۴۰۰ مركز پژوهشی در كشور فعالیت دارند كه قسمتی از مهمترین آنها در استان البرز فعالند.
معاون رئیس جمهور در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اعمال تحریم ها و سختی كار مراكز پژوهشی در این شرایط ابراز كرد: اقداماتی برای مقابله با تحریم ها در دستور كار قرار دارد و در تلاش هستیم در این شرایط از مراكز پژوهشی حمایت لازم را صورت دهیم تا فعالیت آنها گرفتار مشكل نشود.
ستاری در ادامه با اشاره به اینكه شركت های فعال البرز در عرصه تولید دارو عملكرد موفقی داشته اند، توضیح داد: بخشی مهمی از نیاز دارویی كشور در این استان تأمین می شود كه باید از این ظرفیت بیشتر از پیش بهره برد.
ستاری با تاكید بر ضرورت توسعه شركت های دانش بنیان در كشور، اشاره كرد: درصددیم فعالیت های نوآورانه اساتید و دانشجویان به درآمدزایی برسد.

منبع:

1398/03/05
14:51:28
5.0 از 5
4617
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ