Go Map نقشه

پانزدهمین دوره مدرسه تابستانی بین المللی رویان برگزار می گردد

پانزدهمین دوره مدرسه تابستانی بین المللی رویان برگزار می گردد

به گزارش نقشه، پانزدهمین دوره مدرسه تابستانی بین المللی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی با هدف ارتقاء سطح دانش و مهارت های دانشجویان و فارغ التحصیلان علوم زیست پزشکی برگزار می گردد.به گزارش نقشه به نقل از پژوهشگاه رویان، پانزدهمین دوره مدرسه تابستانی بین المللی پژوهشگاه رویان از اول تا چهارم مردادماه سال ۱۴۰۳ در محل سالن همایش های پژوهشگاه رویان با مبحث ویرایش ژنوم: قدرت اعجاب انگیز DNA و با رویکرد ژن درمانی و درمان سرطان برای دانشجویان، اساتید دانشگاه و متخصصین با رشته های مرتبط و با سخنرانی اساتید برجسته ملی و بین المللی طی چهار روز به صورت حضوری برگزار می گردد.
این مدرسه تابستانی که برای اعضای نظام دامپزشکی کشور هم امتیاز بازآموزی دارد. محورهای اصلی این دوره از مدرسه تابستانی رویان به شرح ذیل است:
درک بهتر از مهندسی ژنتیک
مفهوم و ویرایش ژن
ابزارهای ویرایش ژن
همانندسازی مولکولی
ویرایش ژنوم: هنر تغییرات مولکولی
روش های ویرایش ژن (کریسپر، تلن و…)
مدل سازی حیوانی برای بیماری ها
اخلاق پزشکی در حوزه ویرایش ژن و چالش های پیش رو
نوید ویرایش ژن در پزشکی
ژن درمانی سرطان
ژن درمانی سایر بیماری ها
واکسن های دی ان ای و آر ان ای
ویرایش ژنوم در فناوری و کشاورزی
ویرایش ژنوم گیاهان
بیوتکنولوژی کشاورزی
دبیر علمی این رویداد، دکتر امیر امیری یکتا و دبیر اجرایی آن فاطمه هاشمی نژاد هستند. ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، شرکت فناوری بن یاخته های رویان، شرکت رویان آتی تک فارمد و مؤسسه خیرین پژوهش سلامت رویان حامیان اصلی پانزدهمین دوره مدرسه تابستانی رویان هستند.
علاقمندان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی به سایت معاونت آموزش پژوهشگاه رویان رجوع و یا با شماره ۰۲۱۲۳۵۶۲۱۷۷ تماس حاصل کنند.

1403/04/12
18:49:24
5.0 از 5
131
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ