Go Map نقشه
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیركبیر:

از دانشجویان می پرسیم چه کاری می توانید برای کشور انجام دهید؟

از دانشجویان می پرسیم چه کاری می توانید برای کشور انجام دهید؟

به گزارش نقشه، معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: ما در این دانشگاه به جای تشویق دانشجویان به تحقیق و پژوهش، از آنها می پرسیم که شما چه کاری برای کشور می توانید انجام دهید؟


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دکتر مهدی رفیع زاده معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نشست مسؤلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با مدیران مدارس منتخب شهر تهران که با هدف آشنایی، نحوه همکاری و هم افزایی، تعامل و ارتباط دانشگاه و دبیرستان ها برگزار شد، اظهار داشت: این دانشگاه در دوره مدیریت جدید تصمیم گرفت که با مدارس منتخب ارتباط برقرار نماید. هدف از این ارتباط تبلیغات نیست، بلکه ایجاد رابطه دو طرفه است که در آن هم دانشگاه بتواند رسالت خویش را انجام دهد و هم برای دانش آموزان امید ایجاد شود.
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ضمن اشاره به اینکه گفت وگوهای مطرح شده در این نشست می تواند در چارچوب کلیپ به مدارس دیگر ارسال شود، اضافه کرد: معتقدیم که این جلسه می تواند آغاز همکاری رسمی دانشگاه با مدارس باشد و در سالهای آینده هم تداوم یابد.
وی اظهار داشت: ارتباط دانش آموزان با دانشگاه در زمینه انتخاب رشته کمک بزرگی برای آنها خواهد بود. ما در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به جای تشویق دانشجویان به تحقیق و پژوهش، از آنها می پرسیم که شما چه کاری برای کشور می توانید انجام دهید؟
دکتر رفیع زاده خاطرنشان کرد: دانشگاه صنعتی امیرکبیر در رنکینگ شانگهای که هفته گذشته اعلام شد، موفق به کسب رتبه اول در بین دانشگاه های فنی و رتبه سوم در کل دانشگاه های کشور شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، نشست مسؤلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با مدیران مدارس منتخب شهر تهران با هدف آشنایی، نحوه همکاری و هم افزایی، تعامل و ارتباط دانشگاه و دبیرستان ها برگزار گردید. این نشست با بررسی راه کارها در حوزه هدایت تحصیلی مناسب، همکاری و ایجاد هم افزایی و آشنایی با امکانات دانشگاه، عرضه خدمات به دبیرستان ها و همینطور حضور اعضای هیات علمی و سیستم های اجرایی دانشگاه در دبیرستان ها جهت عرضه محتوا و معرفی دانشگاه برگزار شد.1402/06/04
15:31:09
5.0 از 5
218
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ