Go Map نقشه

برگزاری رویداد تبادل فناوری در حوزه اصلاح الگوی مصرف انرژی برق

برگزاری رویداد تبادل فناوری در حوزه اصلاح الگوی مصرف انرژی برق

به گزارش نقشه، صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری وزارت نیرو و شرکت توانیر، رویداد تبادل فناوری در حوزه اصلاح الگوی مصرف انرژی برق را برگزار می نماید.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، رویداد تبادل فناوری در حوزه اصلاح الگوی مصرف انرژی برق، به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری وزارت نیرو و شرکت توانیر، ۳۰ مردادماه ۱۴۰۲ برگزار می گردد.
در این رویداد، نیازهای فناورانه از جانب صنایع بزرگ کشور عرضه و نمایشگاهی از دستاوردهای شرکتهای دانش بنیان منتخب در حوزه اصلاح الگوی مصرف انرژی برق برگزار می شود.
افزایش امنیت و تاب آوری صنعت آب و برق، بومی سازی و خودکفایی؛ توسعه استفاده از هوش مصنوعی در صنعت آب و برق؛ هوشمندسازی سنجش داده های صنعت آب و برق؛ داده کاوی آمار و اطلاعات مبتنی بر هوش مصنوعی و توسعه؛ سامانه های بومی پایش و مدیریت مصرف آب و برق؛ کاهش تلفات در صنعت آب و برق، محورهای رویداد تبادل فناوری در حوزه اصلاح الگوی مصرف انرژی برق است.
متقاضیان می توانند تا روز یکشنبه ۱۵ مرداد ماه از راه این لینک در این رویداد ثبت نام کنند. ثبت نام برای همه شرکتهای دانش بنیان و فناور حوزه برق، آزاد و مجانی است.
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکتهای دانش بنیان در زمینه توسعه بازار این شرکت ها، برگزاری رویدادهای تبادل فناوری است. هدف از برگزاری این رویدادها، به هم رسانی طرف عرضه به طرف تقاضا است.
منبع:

1402/05/12
13:14:20
5.0 از 5
264
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ