Go Map نقشه

کنفرانس برنامه هفتم توسعه فرصتی برای احیای هوشمندسازی

کنفرانس برنامه هفتم توسعه فرصتی برای احیای هوشمندسازی

نقشه: با حمایت ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات معاونت علمی ریاست جمهوری، «کنفرانس برنامه هفتم توسعه؛ فرصتی برای احیای هوشمندسازی» 8 و 9 شهریورماه امسال انجام می شود.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، سید محمد کرباسی، دبیر ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات با بیان این خبر، اظهار داشت: این کنفرانس با حمایت و مشارکت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود.
وی ادامه داد: در برگزاری این رویداد کانون های هماهنگی فاوا و افتا و همین طور تشکل ها و شرکت های خصوصی نیز همکاری دارند.
بگفته کرباسی، این کنفرانس شامل سخنرانی های کلیدی، پنل های تخصصی و نمایشگاه ارائه توانمندی های داخلی خواهد بود و مانند کنفرانس های ظرفیت قبلی، حضور شرکتها و نهادهای مرتبط و فعال در آن رایگان است.
دبیر ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات معاونت علمی درباره ی ضرورت توجه به هوشمندسازی در صنایع، اظهار داشت: هوشمندسازی یک پروسه بسیار کاربردی در صنایع مختلف است که می تواند به انجام خیلی از فرایندها و کارهای هوشمند و مبتنی بر تکنولوژی های روز که در گذشته حتما باید توسط نیروهای انسانی انجام می شدند، کمک نماید.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، وی همین طور اظهار داشت: برگزاری چنین رویدادهایی می تواند گامی بزرگ و اثرگذار در شناسایی و تجمیع بازیگران حوزه هوشمندسازی در کشور باشد تا توانمندی این مجموعه ها و افراد به زیست بوم فناوری و نوآوری این حوزه متصل شود.1402/05/09
08:06:19
5.0 از 5
292
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ