Go Map نقشه
در نشست بروكرهای شبكه فن بازار ملی صورت می گیرد؛

اتصال نیازها به توانمندی ها برای رونق بازار فناوری

اتصال نیازها به توانمندی ها برای رونق بازار فناوری

به گزارش نقشه، پنجاه وچهارمین نشست مجازی بروکرهای شبکه فن بازار ملی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری ۱۴ اردیبهشت ماه برگزار می گردد.



به گزارش نقشه به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، پنجاه وچهارمین نشست مجازی بروکرهای شبکه فن بازار ملی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ برگزار می گردد.
در این نشست تقاضاهای فناورانه ای چون «تولید توپ و راکت اسکواش» و «چند طرح فناورانه در حوزه دارویی» به عرضه کنندگان محصولات و خدمات عرضه می شود تا با استفاده از ظرفیت آنها این نیازها به پاسخ برسد.
فناوران هم توانمندی های خود شامل «مصالح ساختمانی آماده»، «دستگاه خمیرگیر اتوماتیک»، «یخچال و فریزرهای آزمایشگاهی»، «دستگاه های تولید فنس و توری» و «سرم آبرسان و جوانساز پوست» را به متقاضیان عرضه می کنند تا با تجاری سازی محصولات خود، بازار آنها را توسعه دهند.
طرح هایی هم برای سرمایه گذاری معرفی خواهند شد که شامل «آستاگزانتین»، «نرم افزار سلامت دیجیتال» و «پلت فرم های لنس(حوزه فری لنس)» می شوند.
کارگزاران تبادل فناوری شبکه فن بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بستر لازم برای تقاضا و تجاری سازی فناوری و همینطور جذب سرمایه در استان ها را فراهم نموده اند و وظیفه نزدیک کردن طرف های «عرضه» و «تقاضا» را در حوزه فناوری و محصولات پیشرفته بر عهده دارند. نقشی که با شکل گیری شبکه فن بازار در سالهای اخیر توانسته؛ تبادلات فناورانه را در کشور رونق دهد.


منبع:

1402/02/15
02:45:30
5.0 از 5
326
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ