Go Map نقشه

ساعت هوشمندی كه خصوصیت های نظامی دارد

ساعت هوشمندی كه خصوصیت های نظامی دارد

نقشه: شركت ˮگارمینˮ (Garmin) اخیرا ساعتی هوشمند را تولید كرده و به فروش رسانده است كه برای انجام فعالیت های ورزشی مناسب می باشد و می تواند موقعیت مكانی صاحبش را دقیقا ردیابی كند.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا و به نقل از ورج، شركت "گارمین"( Garmin) از یك ساعت جدید و هوشمند رونمایی نمود كه موسوم به " Instinct" است و جهت استفاده در هنگام انجام فعالیت های ورزشی از قبیل "دو" و "دوچرخه سواری در كوهستان" مناسب می باشد.
این ساعت به "قطب نمای سه محوره"، "ارتفاع سنج"، "فشارسنج" و " سامانه موقعیت یاب جهانی" (GPS) و "سامانه ماهواره ای ناوبری جهانی" تجهیز شده است.
قابلیت پشتیبانی این ساعت از چندین سیستم ناوبری، " Instinct" را قادر می كند كه موقعیت مكانی صاحب ساعت حتی در راه های بسیار دور را كنترل كرده و ردیابی كند.
این ساعت حتی می تواند به هنگام مسافرت صاحبش، نقطه مبدا وی را پیدا كند.
" Instinct" مجهز به سنسورهای ضربان قلب و سایر شاخصه های سلامتی است كه فعالیت های روزانه، میزان سوزاندن كالری، خواب و اضطراب كاربر را ثبت می كنند.
اپلیكیشن های ورزشی مختلفی هم در این ساعت وجود دارد.
شركت "گارمین" می گوید: " Instinct" استانداردهای نظامی دارد. به نحوی كه در برابر حرارت، شوك الكتریكی و آب مقاوم است و می تواند تا عمق ۱۰۰ متری آب را هم تحمل كند.
این ساعت از جنس فیبر پلیمری و بند آن سیلیكونی است. نمایشگر این ساعت هوشمند هم از لحاظ شیمیایی قوی است كه آنرا در برابر خراش مقاوم می كند.
زمانی كه " Instinct" در وضعیت "ساعت هوشمند" باشد، عمر باتری ۱۴ روز، زمانی كه در وضعیت " GPS" گذاشته شود، عمر باتری ۱۶ ساعت خواهد بود.
قابلیت اتصال هوشمند هم از خصوصیت های برجسته ساعت است كه به هنگام وصل شدن به موبایل، می تواند پیام های اخطار دریافت پیام، ایمیل و چیزهای دیگر را در صفحه نمایشگر ساعت نشان دهد.
این ساعت به رنگ های "سفید"، "قرمز" و "مشكی"تولید شده است و ۲۹۹.۹۹ دلار قیمت دارد.

1397/07/20
00:08:34
0.0 از 5
4682
تگهای خبر: موبایل
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ