Go Map نقشه
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی:

خوابگاه ها در تعطیلات نوروز تعطیل هستند

خوابگاه ها در تعطیلات نوروز تعطیل هستند

نقشه: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با اشاره به اینکه خوابگاه های این دانشگاه در تعطیلات نوروز تعطیل هستند، اظهار داشت: تا آخر سال ۱۴۰۰ فقط دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی را در خوابگاه ها پذیرش می نماییم.


دکتر حمیدرضا نوری در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: تا آخر ۱۴۰۰، دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی که مشغول انجام کارهای آزمایشگاهی، رساله و رساله خود بودند، در خوابگاه های دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی مستقر بودند که تعداد آنها حدودا ۴۰۰ بود. ما برنامه ریزی کرده بودیم که در ترم کنونی ورودی های کارشناسی سال ۹۹ را پذیرش داشته باشیم و آموزش آنها حضور باشد. چون که این دانشجویان از زمان پذیرش در دانشگاه، حضوری در دانشگاه نداشتند.
وی افزود: بعد از این موضوع، شیوع اُمیکرون سبب شد که باردیگر آموزش غیر حضوری شود ولی امیدواریم در سال جدید بتوانیم پذیرای دانشجویان باشیم. البته ما خودمان را آماده کرده بودیم که به صورت مرحله ای و با ظرفیت ۵۰ درصد و رعایت دستورالعمل های بهداشتی پذیرش داشته باشیم.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی ضمن اشاره به تعداد خوابگاه های فعال این دانشگاه اضافه کرد: ظرفیت خوابگاه های فعال ما حدودا برای پذیرش ۱۸۰۰ دانشجو است و الان دو خوابگاه دانشگاه خواجه نصیر هم در دست تعمیر است.
دکتر نوری تصریح کرد: ما قصد داشتیم با ظرفیت ۵۰ درصد یعنی ۹۰۰ نفر اسکان دانشجو داشته باشیم اما در نهایت شرایط کرونا سبب شد که تا آخر سال ۱۴۰۰ فقط دانشجویان غیر بومی ۹۹ کارشناسی و دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد در اولویت اسکان قرار بگیرند و به علت قرمز شدن شرایط کرونا فقط دانشجویان تحصیلات تکمیلی اسکان داده شدند.
وی با اشاره به اینکه اسکان دانشجویان به صورت مقطعی صورت گرفت، تصریح کرد: ۴۰۰ نفر تا آخر سال ۱۴۰۰ در خوابگاه ها اسکان خواهند داشت ولی خوابگاه های دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در تعطیلات نوروز تعطیل می باشد تا اقدامات عمرانی و سم پاشی های لازم و خدمات عمومی خوابگاه ها صورت گیرد و زمان مناسب برای انجام این اقدامات تعطیلات نوروز است.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در ارتباط با برنامه های این دانشگاه در سال جدید اظهار داشت: یکی از برنامه های ما در همکاری با دانشکده ها و پردیس های دانشگاه این بود که از دانشجویان مقطع کارشناسی ۹۹ که قرار بود آموزش آنها حضوری شود، استقبال خوبی صورت گیرد. با بهبود شرایط می خواهیم در سال جدید از دانشجویان استقبال درخوری داشته باشیم.1400/12/27
12:07:40
5.0 از 5
410
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ