Go Map نقشه
در دانشگاه صنعتی شریف انجام می شود؛

برگزاری نمایشگاه کار با هدف کاریابی فارغ التحصیلان دانشگاهی

برگزاری نمایشگاه کار با هدف کاریابی فارغ التحصیلان دانشگاهی

به گزارش نقشه دوازدهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف در ایام اول تا سوم اسفند ماه سالجاری در سالن تربیت بدنی استاد جباری این دانشگاه برگزار می گردد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد، وجود عواملی که مانع اشتغال پایدار فارغ التحصیلان دانشگاهی می شود از یک سو و نبود بستر مناسب برای ارتباط مستقیم شرکت ها و کارجویان، مسؤلان این دانشگاه را بر آن داشت تا از سال1390 مبادرت به برگزاری نمایشگاه کار نمایند.
این دانشگاه بعنوان بنیانگذار نخستین نمایشگاه کار در ایران تا کنون تجربه برگزاری یازده دوره این نمایشگاه را داشته است و این رویداد بعنوان پرمخاطب ترین برنامه دانشگاه شناخته شده است.
بر این اساس مرکز کاریابی شریف در نظر دارد دوازدهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف (jobfair12 ) را در تاریخ 1 تا 3 اسفندماه ماه سالجاری به صورت حضوری برگزار نماید.
از مهم ترین اهداف این برنامه، امکان ارتباط مستقیم کارفرمایان و کارجویان، عرضه فرصت های شغلی، امکان معرفی و ارتقاء برند کارفرمایی، تسهیل فرایند جذب و استخدام سازمان ها، آشنایی با مهارت های مورد نیاز کارفرمایان و شناسایی استعدادها و علایق کارجویان می باشد.
در دوازدهمین نمایشگاه کار که همه ساله در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود، تعداد زیادی از کارجویان و شرکت ها به منظور تبادل اطلاعات در ارتباط با مشاغل موردنیاز و معرفی شرکت هایشان در آن حضور خواهند داشت.
بازدید از نمایشگاه کار برای عموم مجانی است و علاقه مندان می توانند جهت حضور، در وبسایت این نمایشگاه به آدرس http: //jobfair.sharif.ir ثبت نام کنند.


منبع:

1400/09/28
12:20:01
5.0 از 5
611
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ