Go Map نقشه

دو انتصاب جدید در سازمان امور دانشجویان

دو انتصاب جدید در سازمان امور دانشجویان

به گزارش نقشه با حکم معاون وزیر علوم، سرپرست اداره کل امور دانش آموختگان و سرپرست اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان منصوب شدند.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دکتر هاشم داداش پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان طی حکمی جداگانه دکتر محمد صالح لباف زاده به سمت سرپرست اداره کل امور دانش آموختگان و محمد محمدی مسعودی را به سمت سرپرست اداره کل بورس و اعزام دانشجویان این سازمان انتخاب کرد.
در این حکم انتصاب لباف زاده آمده است: "نظر به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، بر مبنای پیشنهاد معاون بورس و امور دانشجویان خارج سازمان، به باعث این ابلاغ بعنوان سرپرست اداره کل امور دانش آموختگان منصوب می شوید.
امید است با توکل به قدرت لایزال الهی و همکاری دانشگاهیان و کارکنان محترم آن مجموعه در تحقق اهداف دولت مردمی و انقلابی سیزدهم نسبت بـه تسهیل و تدقیق فرآیندهـای ارزشیابـی مدارک و بروزرسانی اعتبار علمی دانشگاه های خارج از کشور در جهت سیاست های کلان علمی کشور همت بگمارید.
از درگاه ایزد منان، دوام توفیق شما را در انجام بهینه و بهنگام امور محوله و خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهانم".
همینطور در حکم انتصاب دکتر محمدی آمده است: "نظر به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، بر مبنای پیشنهاد معاون بورس و امور دانشجویان خارج سازمان، به باعث این ابلاغ بعنوان سرپرست اداره کل بورس و اعزام دانشجویان منصوب می شوید.
امید است با توکل به قدرت لایزال الهی و همکاری دانشگاهیان و کارکنان محترم آن مجموعه در تحقق اهداف دولت مردمی و انقلابی سیزدهم نسبت به برقراری عدالت و احقاق حقوق مظلومین بر مبنای قوانین، احیای فرآیندهای بورس به شکل هوشمند و هدفمندسازی فرصت های مطالعاتی بر مبنای منافع و نیازهای کشور همت بگمارید.
از درگاه ایزد منان، دوام توفیق شما را در انجام بهینه و بهنگام امور محوله و خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهانم".
منبع:

1400/08/26
11:17:10
5.0 از 5
672
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ