Go Map نقشه
سرپرست آموزش و پرورش لرستان:

سطح جلب مشارکت ها را از مشارکت پذیری به مشارکت جویی ارتقاء دهیم

سطح جلب مشارکت ها را از مشارکت پذیری به مشارکت جویی ارتقاء دهیم

به گزارش نقشه لرستان سرپرست آموزش و پرورش لرستان اظهار داشت: سطح جلب مشارکت ها را از مشارکت پذیری به مشارکت جویی ارتقاء دهیم.


سید عیسی سهرابی در بیست و سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز که هم زمان با سراسر کشور در سالن جلسات استانداری لرستان، به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، اظهار نمود: خیرین مظهر عشق، دوستی، محبت و میهن پرستی هستند و خیلی از کارها را در حوزه سلامت، امنیت، بهداشت و آموزش وپرورش ممکن کرد.
وی افزود: به وجود خیرین در لرستان افتخار می نماییم و احترام به خیرین احترام به نیک اندیشی، نو دوستی و میهن پرستی است.
سرپرست آموزش وپرورش لرستان با اشاره به اینکه در چهار حوزه هیچگاه توسعه اتفاق نمی افتد، اظهار داشت: این چهار تحول شامل فرهنگی، ابزار، فناوری و مدیریت است که در بستر ثبات رخ می دهد.
سهرابی با اشاره به اینکه تا در فرهنگ یک جامعه تحول ایجاد نشود توسعه رخ نمی دهد، اضافه کرد: جایی که در آن تحول رخ می دهد آموزش وپرورش است و محل تحقق تحول مدرسه است.
وی تصریح کرد: آموزش گران بوده و همسنگ با امنیت و سلامت است.
این مسئول با اشاره به اینکه بودجه عمومی کشور ۸۴۱ هزار میلیارد تومان است، اضافه کرد: این در شرایطی است که سهم وزارت آموزش وپرورش از این بودجه ۱۱۲ هزار میلیارد تومان است و این کافی نیست.
سهرابی اظهار داشت: در آموزش وپرورش لرستان بیشتر از ۲ هزار میلیارد تومان حقوق پرداخت شده درحالی که بودجه عمومی لارستان ۱۷۳۲ میلیارد تومان بوده است.
وی تصریح کرد: یکی از کارهای مهم برای فرهنگ سازی در آموزش وپرورش مبحث نیکوکاری است و خیرین تجارتی می کنند در آن هیچ کسادی و شکستی وجود ندارد.
سهرابی بر ارتقاء سطح مشارکت ها از مشارکت پذیری به مشارکت جویی تاکید کرد.
منبع:

1400/08/18
11:23:55
5.0 از 5
668
تگهای خبر: آموزش , فناوری
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ