Go Map نقشه

سومین رویداد استان آپ درسمنان

سومین رویداد استان آپ درسمنان

به گزارش نقشه سومین رویداد «استان آپ» به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و با مشارکت پارک علم و فناوری سمنان در این استان برگزار می گردد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، فراخوان شناسایی استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر در استان سمنان به منظور سرمایه گذاری جسورانه با مشارکت سایر سرمایه گذاران در چارچوب رویداد «استان آپ» منتشر گردید.
این رویداد با مشارکت پارک علم و فناوری، صندوق پژوهش و فناوری، دانشگاه ها، اتاق بازرگانی و بازیگران اکوسیستم نوآوری استان سمنان برگزار می شود و فرصت مناسبی برای حضور دانشجویان، دانش آموختگان، اعضای هیات علمی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، تیم ها و هسته های فناور، شرکتهای دانش بنیان و استارت آپ هاست تا ایده های فناورانه خویش را مطرح و برای تجاری سازی آنها اقدامات لازم صورت گیرد.
رویداد «استان آپ» شامل برگزاری دو رویداد «دوشنبه های استارت آپی» و «پیوند» است که هم اکنون از جانب صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف رساندن ایده های فناورانه به سرمایه برگزار شده و مقرر است در ۳۱ استان کشور دنبال شود.
در رویداد «دوشنبه های استارت آپی»، صندوق نوآوری با مدل «هم سرمایه گذاری» و با معرفی طرح های استارت آپی موفق در کنار صاحبان ایده و سرمایه گذاران است. در این مدل صندوق در سود و زیان طرح های فناورانه شریک خواهد شد.
در سلسله رویدادهای «پیوند» هم صندوق نوآوری و شکوفایی به دنبال شناسایی استارت آپ ها و طرح های استارت آپی جذاب و توانمند و معرفی آنها به شتابدهنده ها (اعم از دانش بنیان یا غیر دانش بنیان) است. ضمن این که بخشی از هزینه های شتابدهی کسب و کارهای نوپا هم به صورت بلاعوض از جانب صندوق نوآوری و شکوفایی تأمین می شود.
بدین منظور صندوق نوآوری می خواهد سومین رویداد «استان آپ» را در استان سمنان با هدف بسترسازی جهت ایجاد کسب و کارهای فناورانه، شناسایی شرکتهای نوپا، دانش بنیان و گروههای صاحب ایده در سطح استان، شناسایی استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر به منظور سرمایه گذاری جسورانه، برگزاری دوره های آموزشی برای تیم ها و استارت آپ ها، بهم رسانی تیم ها و استارت آپ ها به شتابدهنده ها و سرمایه گذاران و برگزاری پنل گفتگو و برنامه انتقال تجربه برگزار کند.
علاقه مندان برای حضور در استان آپ سمنان می توانند تا ۱۹ آبان برای آشنایی با رویداد و ثبت نام در آن به لینک https: //www.inif.ir/web/startup-market رجوع کنند.
نخستین رویداد «استان آپ» در کرمان برگزار و طی آن ۱۳ استارت آپ به بیان خصوصیت های محصول و مدل کسب و کار و نیازهای سرمایه گذاری خود پرداختند که در انتها رویداد هم ۶ تیم موفق به جذب سرمایه شدند. دومین رویداد «استان آپ» هم مقرر است روز ۱۲ آبان ماه سالجاری در قزوین برگزار گردد.1400/07/22
12:52:18
5.0 از 5
584
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ