Go Map نقشه

ارزیابی تخصصی فعالیت بیشتر از ۲۵۰ شرکت برای معرفی برترین های پارک پردیس

ارزیابی تخصصی فعالیت بیشتر از ۲۵۰ شرکت برای معرفی برترین های پارک پردیس

به گزارش نقشه مدیرکل نظارت و ارزیابی واحدهای فناور پارک فناوری پردیس اظهار داشت: بیشتر از ۲۵۰ شرکت، مخاطب ما در ارزیابی سال جاری بودند و بر مبنای اطلاعات بدست آمده از این شرکت ها، تصویر دقیق تر و جامع تری از فعالیت شرکتهای پارک بدست آمد که می تواند به رفع چالش ها و تقویت نقاط قوت منجر شود.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، محسن علی اکبریان اظهار داشت: بر مبنای روال چندساله در اواخر فصل بهار، فرایند ارزیابی عملکرد شرکت ها در سال ۹۹ شروع شد و بر مبنای فراخوان اعلام شده، مستندات و اظهارنامه های شرکتها از راه سامانه E service در اختیار پارک قرار گرفت تا فرآیند ارزیابی صورت گیرد.
علی اکبریان افزود: این فراخوان از اواخر خرداد ماه آغاز شد و تا ۴۵ روز ادامه داشت. در این زمان شرکت ها فرصت کافی برای تکمیل مستندات خود داشتند و ما هم بر مبنای اطلاعات ارسال شده، ارزیابی مان را انجام دادیم و نتایج را برای جشنواره برترین های پارک آماده کردیم. در این دوره هم مانند دوره های گذشته، در سر فصل های مختلف با استفاده از روش ارزیابی مقایسه ای شرکت ها رتبه بندی شدند.
مدیرکل نظارت و ارزیابی واحدهای فناور پارک فناوری پردیس اظهار داشت: مخاطب فراخوان ارزیابی تمام شرکتهای عضو پارک شامل مستقر و غیر مستقر، شرکتهای عضو مرکز رشد که در «دوره رشد» قرار دارند و شرکتهای عضو شعب که توانسته اند فرایند عضویت پارک را طی کنند، هستند که بیشتر از ۲۵۰ شرکت را شامل می شود.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، نوزدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس، ۱۹ مهرماه و همزمان با هفته نکوداشت بیست سالگی این پارک، با معرفی برترین شرکتهای عضو پارک در سال ۱۳۹۹، برگزار می گردد.
منبع:

1400/07/16
13:58:04
5.0 از 5
616
تگهای خبر: service , فناوری
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ