Go Map نقشه
به دلیل عدم اجرای قوانین؛

اخطار سناتور آمریکایی به آمازون برای مقابله با دروغ های کرونایی

اخطار سناتور آمریکایی به آمازون برای مقابله با دروغ های کرونایی

الیزابت وارن سناتور آمریکایی به شرکت آمازون اخطار داد که باید برای مقابله با انتشار اخبار دروغ در مورد ویروس کرونا تلاشهای بیشتری انجام دهد.به گزارش نقشه به نقل از انگجت، یک ماه پیش از آغاز تعطیلی های در ارتباط با ویروس کرونا در غرب آمریکا در مارس سال ۲۰۲۰، شرکت آمازون قول داد از فروش و ارسال محصولاتی که در آنها ادعاهایی دروغ در مورد درمان ویروس کرونا مطرح شده، جلوگیری نماید. اما بعضی از این کالاها باز هم توسط آمازون ارسال شدند.
بررسی ها نشان داده است هنوز هم از راه شرکت آمازون کالاهایی به فروش می رود که حاوی اطلاعات دروغ در مورد ویروس کرونا و واکسن های آن هستند. این کالاها هنوز در صورت جستجو در آمازون به سهولت در دسترس قرار می گیرند و این امر باعث خشم الیزابت وارن سناتور آمریکایی شده است.
از جمله این اقلام عرضه شده میتوان به کتاب هایی اشاره نمود که در آنها دروغ های متنوعی در مورد واکسن های کرونا و نحوه درمان این ویروس وجود دارد. آمازون حتی یک از این کتاب ها را بعنوان پرفروش برچسب زده و عملاً به نفع آن تبلیغ می کند.
خانم وارن با ارسال نامه ای برای اندی جیسی مدیر عامل آمازون از وی خواسته تا هر چه سریع تر در الگوریتم های آمازون بازبینی کرده و اقلام و کالاهای این چنینی را از سایت مذکور حذف کند.
وی ضرب الاجلی ۱۴ روزه را بدین منظور تعیین کرده تا چنین کالاهایی دیگر از راه آمازون در دسترس مشتریان قرار نگیرد. وی همینطور از وارن خواسته تا سیاست های آمازون در مورد این محصولات را به وضوح بیان کند و اقدامات آمازون برای مقابله با آنها را هم بیان کند.


منبع:

1400/06/19
13:44:16
5.0 از 5
562
تگهای خبر: سایت , محصولات
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ