Go Map نقشه
توسط جهاد دانشگاهی كردستان اجرا می شود؛

آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی و معلمان قرآنی

آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی و معلمان قرآنی

به گزارش نقشه کردستان مدیر اجرایی برگزاری آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی، از آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی اطلاع داد.


سیروان صیدی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: جهاددانشگاهی مجری برگزاری آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی می باشد که اول مرداد سالجاری همزمان با سراسر کشور برگزار می گردد.
وی ادامه داد: در این آزمون 237 نفر داوطلب خانم و آقا با رعایت شرایط کامل پروتکلهای بهداشتی شرکت خواهند کرد.
مدیر اجرایی برگزاری آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی، اظهار داشت: بر مبنای هماهنگی به عمل آمده با وزارت آموزش و پرورش، آزمون مذکور در روز جمعه اول مردادماه برگزار می گردد و داوطلبان گرامی می توانند از روز سه شنبه 29 تیر ماه با رفتن به سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس hrtc.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
صیدی در انتها ضمن اشاره به این که نتایج داوطلبان از راه پروفایل شخصی خود به آنها اعلام می شود، خاطرنشان کرد: از روز سه شنبه 29 تیر ماه باجه های رفع نقص در دانشگاه علمی کاربردی جهاددانشگاهی دایر است و داوطلبان گرامی می توانند درمورد رفع نقص کارت شرکت در آزمون رجوع کنند.
گفتنی است: آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی در دانشگاه علمی کاربردی جهاددانشگاهی واقع در سنندج، روبروی زندان مرکزی واقع در بلوار ارشاد برگزار می گردد.
منبع:

1400/04/28
08:22:12
5.0 از 5
869
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ