Go Map نقشه

همكاری 2 نهاد علمی برای ارتقای آموزش پزشكی

همكاری 2 نهاد علمی برای ارتقای آموزش پزشكی

به گزارش نقشه دبیر ستاد توسعه فناوری نانو راه اندازی نمایشگاه تجهیزات پزشکی در نمایشگاه بین المللی را توسعه همکاریهای دو نهاد معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و وزارت بهداست دانست و اظهار داشت: توسعه شبیه سازهای حوزه پزشکی برای متخصصان بسیار مهمست و امیدواریم در این همکاری ها و توسعه سیمولاتورها آموزش مهارت های پزشکی ارتقا یابد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دکتر سعید سرکار در حاشیه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پزشکی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز شاهد دستاوردهای پژوهشگران هستیم که در دانشگاه علوم پزشکی تهران در پژوهشکده فناوری های پیشرفته با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تولید شده اند.
وی با اعلان اینکه سیمولاتورها و دستگاه های پیشرفته پزشکی همیشه نیاز متخصصان بالینی برای آموزش و ارتقای مهارت های آنها است، اظهار نمود: متخصصان می توانند ابتدا در یک فضای شبیه سازی شده با سیمیلاتورها یاد بگیرند و با مهارت های بالا روی بیماران آزمایش کنند؛ از این طریق به بیماران لطمه کمتری وارد می شود.
وی با اعلان اینکه هدف برنامه امروز مشارکت معاونت علمی با وزارت بهداشت درباب ارتقای استفاده از سیمولاتورها بوده است، ابراز امیدواری کرد که بخش آموزش مهارت های پیشرفته پزشکی بصورت منطقی در کشور و با مشارکت وزارت بهداشت و حمایت معاونت علمی تاسیس شود.

سرکار افزود: در این صورت این آموزش ها در مشهد، تبریز، شیراز، اصفهان و اهواز انجام می شود.
منبع:

1400/03/26
22:39:47
5.0 از 5
1035
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ