Go Map نقشه

داروی پیشگیری و درمان كرونا با منشأ گیاهی رونمایی گردید

داروی پیشگیری و درمان كرونا با منشأ گیاهی رونمایی گردید

به گزارش نقشه فرآورده طبیعی سالیراویرا حاوی عصاره گیاهان دارویی ۴ جزئی درمان بیماران سرپایی کرونایی رونمایی گردید.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، داروی ۴ جزئی سالیراویرا حاوی عصاره گیاهانی چون شیرین بیان، سرخارگل، جنسینگ، زوفا، ریواس و رزماری بعنوان درمان ضدویروسی در بیماران COVID-۱۹ از جانب محققان یکی از شرکتهای دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس به تولید رسید.
سالیراویرا یک داروی طبیعی از ترکیبات فرموله شده ۶ گیاه دارویی به فرم های "اسپری بینی-سینوسی"، "اسپری دهانی-حلقی"، "قطره آروماتراپی" و "قرص خوراکی" است. ماده موثره این دارو برای چهار شکل دارویی طراحی شده است تا علاوه بر خواص گیاهان ترکیبی آن در از بین بردن ویروس های تنفسی و کاهش علایم و بار ویروسی در بیماران مبتلا به کووید-۱۹ موثر باشد.
گیاهان مورد استفاده در فرآورده گیاهی سالیراویرا هر کدام به صورت منحصر به فرد دارای خواص مقابله با این ویروس و علایم بیماری را داشته و مجموع آنها در یک محصول توانسته است خاصیت خارق العاده و موثری به دارو بخشیده و آنرا به دارویی قدرتمند برای جنگ در میدان نبرد ضد ویروس SARS-COV۲ تبدیل کند.
این دارو دارای چهار فرم اسپری بینی، اسپری دهانی، قطره بخور و قرص خوراکی است.
لازمه طی دوره درمان سالیراویرا برای بیماران مبتلا به بیماری کرونا، استفاده همزمان و موازی هر چهار فرم دارویی است. بیمار مبتلا به کرونا بایستی به مدت ۸ روز چهار فرم دارویی سالیراویرا را مصرف کند.
قرص خوراکی هر ۶ ساعت یک عدد، اسپری بینی هر ۴ ساعت یک مرتبه و در هر مرحله یک پاف اسپری بینی در هر حفره بینی، در فاصله زمانی ۸ بامداد تا ۱۲ شب و اسپری دهانی هر ۴ ساعت یک مرتبه و در هر مرحله دو پاف اسپری دهانی، در فاصله زمانی ۸ بامداد تا ۱۲ شب باید مورد مصرف قرار گیرد.
بخور سالیراویرا هم روزانه دو مرتبه مورد استفاده قرار می گیرد.
سالیراویرا می تواند بعنوان داروی جلوگیری از مبتلا شدن به بیماری کرونا هم مورد استفاده قرار گیرد.
مصرف روزانه یک عدد قرص سالیراویرا و یا استفاده همزمان از اسپری بینی و اسپری دهانی ( یک بار در روز) می تواند باعث پیشگیری از مبتلا شدن به بیماری کرونا شود.
همچنین پیشنهاد شده است که قبل و پس از حضور در محیط هایی که ریسک مبتلا شدن به کرونا در آن بالا است، مانند مکان های پر جمعیت و سربسته، از اسپری بینی و دهانی سالیراویرا استفاده گردد.
بخور سالیراویرا هم می تواند به صورت بخور مستقیم به صورت و یا بعنوان ضد عفونی کننده هوا با استفاده از دستگاه بخور، احتمال مبتلا شدن به بیماری کرونا را در افراد خانواده کم کند.
بیمارگیری برای کارآزمایی بالینی این دارو در بخش عفونی بیمارستان امام خمینی و کلینیک مشخص شده با دو گروه موازی و به صورت تصادفی انجام شده است.1400/03/17
13:33:33
5.0 از 5
1050
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ