Go Map نقشه
با امضای یك قرارداد همكاری صورت می گیرد

راه اندازی مركز رشد مشترك پارك فناوری و مركز تحقیقات كشاورزی آذربایجان غربی

راه اندازی مركز رشد مشترك پارك فناوری و مركز تحقیقات كشاورزی آذربایجان غربی

به گزارش نقشه به منظور راه اندازی مرکز رشد مشترک، پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان، قرارداد همکاری امضاء کردند.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، این قرارداد همکاری که توسط دکترغلامرضا منصورفر رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مهندس محمد رضایی رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان به امضاء رسید، در جهت اجرایی شدن تفاهمنامه راه اندازی مرکز رشد واحدهای فناور مشترک منعقد شد که در نتیجه آن بزودی شاهد راه اندازی مرکز رشد مشترک پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خواهیم بود.

دکتر منصورفر درمورد این قرارداد اظهار داشت: تأمین ساختمان مرکز رشد مشترک مورد نظر بر عهده مرکز تحقیقات است که ساختمان مورد توافق با زیربنای ۳۸۴۰ مترمربع و گنجایش ۲۰ واحد فناور، واقع در شهرستان ارومیه است.

به نقل از وزارت علوم، وی ادامه داد: پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در آموزش و مشاوره کارشناسان مرکز رشد همکاری لازم را به صورت مستمر انجام داده و متعهد می شود تمامی خدمات فنی و تخصصی عرضه شده در مراکز رشد وابسته به پارک را در مرکز رشد هم انجام دهد.
1400/03/10
11:47:07
5.0 از 5
1024
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ