Go Map نقشه
در دانشگاه سینسیناتی انجام شد،

برگزاری حضوری جشن فارغ التحصیلی برای چندهزار دانشجو

برگزاری حضوری جشن فارغ التحصیلی برای چندهزار دانشجو

به گزارش نقشه دانشگاه ˮسینسیناتیˮ بزرگترین جشن فارغ التحصیلی خود در تاریخ این دانشگاه را به صورت حضوری برگزار کرد.


به گزارش نقشه به نقل از سینسیناتی دات کام، این مراسم عصر روز گذشته در دو نوبت و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی میان دانشجویان فارغ التحصیل شده برگزار شد.
در ابتدا قرار بوداین مراسم در دو نوبت در ایام پنجشنبه و جمعه برگزار گردد ولی شرایط نامساعد جوی سبب شد که هر دو جشن روز جمعه برگزار گردد. چونکه این جشن در یک ورزشگاه و در فضای باز برگزار شد.
رئیس دانشگاه سینسیناتی اظهار داشت: کلاس فارغ التحصیلی ۲۰۲۱ دانشگاه سینسیناتی یک رکورد شکنی در تاریخ این دانشگاه به حساب می آید. چونکه ۶ هزار و ۸۸۶ دانشجو، ۷ هزار و ۲۲۵ مدرک کسب کردند.


وی پیش از این در اطلاعیه ای اظهار داشته بود: جشن فارغ التحصیلی بخش مورد علاقه من در دانشگاه است. چونکه این جشن نه تنها لحظه شادی دانشجویان و خانواده های آنهاست، بلکه اوج اهداف دانشگاه است.
بنا بر اعلام دانشگاه سینسیناتی، حدودا نیمی از این فارغ التحصیلان(۴۶ درصد) در رشته های علوم، فناوری، ریاضایات و مهندسی مدرک خویش را دریافت نمودند.
این فارغ التحصیلان از ۸۲ کشور جهان بودند و در مجموع، ۵۰۴ مدرک کاردانی، ۴ هزار و ۷۴۹ مدرک کارشناسی، هزار و ۴۳۳ مدرک کارشناسی ارشد، ۲۴۲ مدرک دکتری و ۲۹۷ مدرک دکتری تخصصی به دانشجویان اعطا شدند.
سن این فارغ التحصیلان هم از ۱۷ تا ۷۲ سال اعلام شده است.1400/02/11
16:19:17
5.0 از 5
1042
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ