Go Map نقشه

استفاده از وی چت برای معلمان چینی ممنوع می شود

استفاده از وی چت برای معلمان چینی ممنوع می شود

به گزارش نقشه یكی از دولت های محلی چین مشغول بررسی پیشنهادی است كه طبق آن استفاده معلمان از اپلیكیشن های پیام رسان مانند وی چت را برای تعیین تكالیف دانش آموزان ممنوع می كند.به گزارش نقشه به نقل از تك كرانچ، مقامات آموزش و پرورش چین قصد دارند از بار والدینی با كودكان دبستانی بكاهند. درهمین راستا هفته گذشته وزارت آموزش و پرورش ایالت «ژجیانگ» پیشنهاد كرد معلمان از تعیین تكالیف یا درخواست از والدین برای نمرده دادن به تكالیف در خانه در اپلیكیشن های وی چت، QQ یا پیام رسان های دیگر منع شوند.
همزمان با شكوفایی اینترنت موبایل در چین، تلفن های هوشمند به یك اكسسوری برای انجام فعالیت های روزانه همچون تكالیف مدرسه تبدیل گشته اند. معلمان به جای تعیین تكالیف در كلاس درس یا اعلام به دانش آموزان، این موارد را در گروه های وی چت مخصوص والدین ارسال می كنند. حتی خیلی از معلمان با استفاده از این پلت فرم ها از والدین می خواهند به دانش آموزان كمك كنند یا به تكالیف آنان نمره دهند.
به هرحال این پیشنهاد بعد از آن اعلام گردید كه دستورالعمل های ملی توسط وزارت آموزش و پرورش چین در ماه اكتبر اعلام گردید. در این دستورالعمل ها از معلمان و مدارس خواسته شد تا مسئولیت پذیرتر باشند.

1397/11/29
15:19:27
5.0 از 5
4688
تگهای خبر: موبایل
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ