Go Map نقشه

استفاده یك وب سایت از هوش مصنوعی برای تولید انبوه چهره های قلابی

استفاده یك وب سایت از هوش مصنوعی برای تولید انبوه چهره های قلابی

نقشه: یك وب سایت اینترنتی استفاده از هوش مصنوعی را برای تولید و نمایش تعداد انبوهی از چهره های قلابی آغاز نموده است. این چهره ها هیچ تفاوتی با چهره های واقعی انسان ها ندارند.به گزارش نقشه به نقل از انگجت، فیلیپ ونگف یك توسعه دهنده و برنامه نویس تحت وب است كه سایتی به نام «این شخص وجود ندارد» را به آدرس https: //www.thispersondoesnotexist.com راه اندازی كرده است. با ورود به این سایت هر بار چهره انسانی به نمایش درمی آید كه كاملا واقعی است، اما در عمل وجود ندارد. با هر بار تازه كردن یا رفرش كردن صفحه باز چهره جدیدی به كاربر نشان داده می شود.
سایت مورد اشاره هر بار زن یا مردی را نشان داده است كه هر یك از آنها از نظر سن، نژاد و غیره با یكدیگر تفاوت دارند. اما كاربر نمی تواند تشخیص دهد چهره ای كه در حال مشاهده آن است غیرواقعی است.
در سایت مذكور از یك شبكه هوش مصنوعی تولید شده توسط شركت ان ویدیا استفاده شده كه از الگوریتمی خاص برای ارتقای نتایج به نمایش درآمده استفاده می نماید. این الگوریتم از قابلیت خود آموزی برای ارتقای توانایی های خود برخوردار می باشد.
در برخی موارد برخی از چهره های به نمایش درآمده در بخش هایی از صورت و به خصوص چشم ها دارای مشكلاتی هستند، اما طراح این سایت می گوید مشكل مورد اشاره با استفاده از پردازنده های گرافیكی قدرتمندتر و گران قیمت تر ان ویدیا قابل حل است. از این فناوری می توان برای طراحی و نمایش انواع ابزار و اقلام قلابی دیگر هم استفاده نمود.

1397/11/27
14:58:30
5.0 از 5
4590
تگهای خبر: فناوری
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ