Go Map نقشه
با محصول جدید یك شركت آمریكایی امكان پذیر شد

بررسی داده های پزشكی بیماران در یك مدل سه بعدی

بررسی داده های پزشكی بیماران در یك مدل سه بعدی

نقشه: یك شركت امریكایی، فناوری جدیدی عرضه داده كه اطلاعات پزشكی بیماران را در یك مدل سه بعدی بررسی می كند.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا و به نقل از تك كرانچ، یك شركت آمریكایی موسوم به "مدیویس" (Medivis) كه تخصص آن در ادغام داده های واقعی و تولید ابزار تجسمی برای جراحان است، می خواهد محصول جالبی به بازار عرضه نماید.
این شركت توسط "اوساما چودهری" (Osamah Choudhry) و "كریستوفر مورلی" (Christopher Morley)، دو دستیار پزشك "مركز پزشكی نیویورك" (NYU Medical Center) بنیان گذاشته شد. این دو بنیانگذار برای ابداع اولین نمونه محصول خود، با برخی مهندسان همكاری كردند و سپس تصمیم گرفتند شركت "مدیویس" را تأسیس كنند.
این شركت هم اكنون می خواهد اولین محصول خود موسوم به "سرجیكال ای آر" (Surgical AR) را با ۲.۳ میلیون دلار سرمایه و همكاری شركای بزرگی مانند "دل" (Dell) و "مایكروسافت" (Microsoft) به بازار عرضه نماید.
این فناوری، راهی را به سمت تحقق یكی از رؤیاهای فناوری در حوزه پزشكی نشان داده است. "مورلی" اظهار داشت: محصول ما می تواند وضعیت بیمار را با كمك روش تصویربرداری "تمام نگاری" (Holography) نشان دهد.
شركت "مدیویس" با كمك این ابزار جدید می تواند به داده های مربوط به بیمار برسد و آنها را به صورت بصری در یك مدل سه بعدی عرضه نماید تا پزشكان برای برنامه ریزی جراحی از آنها استفاده كنند. این مدل، نقشه ای به جراح عرضه می دهد تا بهترین روش را برای جراحی پیدا كند.
"مورلی" اضافه كرد: رابطه میان تصویربرداری پزشكی و به كار بردن آن در جراحی كمك می نماید كه به كار بردن خیلی از محصولات جدید امكان پذیر شود.
"مدیویس" تابحال برای وارد كردن اولین نمونه محصول خود به تنظیمات جراحی، با دانشگاه های پنسیلوانیا و نیویورك همكاری كرده است.
این شركت، بعضی از قابلیت های یادگیری ماشینی را به كار برده تا قبل از برنامه ریزی برای جراحی، مرتبط ترین اطلاعات در سوابق پزشكی بیمار شناسایی شوند.1397/11/25
23:32:18
5.0 از 5
5139
تگهای خبر: بازار , دانشگاه , فناوری , نقشه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ