Go Map نقشه

وام صندوق بازنشستگی كشوری برای رساله های فرزندان بازنشستگان

وام صندوق بازنشستگی كشوری برای رساله های فرزندان بازنشستگان

مدیر کل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت تسهیلات “طرح حمپاد” برای ۵۴۰۹ نفر از واجدین شرایط در روز شنبه ۲۷ دیماه خبرداد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، علی خدامی امروز (جمعه) با بیان این خبر اظهار داشت: با مشخص شدن مشمولان اولین مرحله طرح حمپاد یا طرح پشتیبانی از رساله های کارشناسی ارشد و دکترای فرزندان بازنشستگان این صندوق، تسهیلات ۳ و ۵ میلیون تومانی برای ۵ هزار و ۴۰۹ نفر از واجدین شرایط روز شنبه ۲۷ دیماه ۱۳۹۹ به حساب بازنشستگان واریز می شود.
وی با اشاره به اینکه این تسهیلات ۳۶ ماهه و با کارمزد سالانه ۴ درصد خواهد بود اظهار داشت: طبق اعلام قبلی در این طرح برای رساله های مقطع کارشناسی ارشد ۳ میلیون تومان و برای رساله های مقطع دکترای فرزندان بازنشستگان مبلغ ۵ میلیون تومان پرداخت خواهد شد.
برپایه گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، وی ادامه داد: در این مرحله تعداد ۲۵۴۰ نفر در مقطع دکترا و ۲۸۶۹ نفر در مقطع کارشناسی ارشد واجد شرایط دریافت تسهیلات طرح حمپاد شده اند.
گفتنی است، صندوق بازنشستگی کشوری طرح حمپاد را برای پشتیبانی از رساله های کارشناسی ارشد و دکترای فرزندان بازنشستگان این صندوق در نظر گرفته تا بخشی از دغدغه بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری بدین سان برطرف شود.
منبع:

1399/10/26
23:10:52
0.0 از 5
1180
تگهای خبر: كارشناسی
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ