Go Map نقشه

تحویل دارو با خودرو های خودران سبز در انگلیس

تحویل دارو با خودرو های خودران سبز در انگلیس

خودروی رباتیك خودران ˮKar-goˮ كه توسط استارتاپ انگلیسی معروف به ˮآكادمی رباتیكˮ توسعه یافته، برای تحویل دارو در شهر لندن نخستین آزمایشات خویش را در جاده های عمومی شروع كرده است.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، ناوگان خودرو های سبز یا پاک تحویل دارو که خودران هم هستند، آزمایشات خویش را در جاده‌ ای عمومی منطقه هونسلو در لندن شروع کرده اند.
این خوردوی سبز خودران معروف به "کار-گو"(Kar-go) توسط یک استارتاگ انگلیسی به نام "آکادمی رباتیک"(Academy of Robotics) توسعه یافته است و نخستین وسیله حمل و نقل خودران سفارشی ساخته شده برای تحویل محموله در جاده های عمومی انگلیس خواهد بود.
شرکت "آکادمی رباتیک" از چهار سال پیش در حال توسعه این خودروی رباتیک خودران است. باآنکه تحویل محموله با وسایل نقلیه خودران به هیچ وجه ایده جدیدی نیست، اما وسیله نقلیه الکتریکی و خودران این شرکت با هدف دستیابی به جایگاهی محکم در بازار در حال توسعه است.
خودروی "Kar-go" ظرفیت سفر با سرعت ۶۰ مایل در ساعت(۹۶ کیلومتر در ساعت) را دارد و می تواند تا ۴۸ بسته را حمل کند. تقریباً ۳ ساعت طول می کشد تا شارژ شود و از هوش مصنوعی برای محاسبه سریع ترین مسیر و همینطور مرتب سازی بسته های خود استفاده می نماید.
نخستین آزمایشات نیمه خودران این محصول در جاده های عمومی هونسلوی لندن برگزار می گردد. باآنکه وسایل نقلیه الکتریکی سرانجام خودشان رانندگی می کنند، اما برای ملاحظات ایمنی، در نخستین آزمایشات، اپراتورهای انسانی داخل این خودرو ها می نشینند.
این شرکت برای آزمایش روش تحویل بدون تماس خود، حمل داروها را از داروخانه ها به منازل برگزیده است. این وسیله نقلیه رباتیک خودش را به آدرس فرستنده و گیرنده می رساند و یک برنامه روی تلفن هوشمند بعد از رسیدن بسته مشتریان، به آنها اطلاع می دهد.
هنگامی که این خودرو به آدرس گیرنده رسید، یک سیستم نوار نقاله رباتیک داخل "Kar-go" امکان تحویل آسان و بدون تماس بسته را برای گیرنده فراهم می آورد.
"آکادمی رباتیک" چندین دوره آزمایش را برنامه ریزی نموده است که در مناطق مختلف انگلیس صورت خواهد گرفت.
باآنکه هنوز هیچ نشانه ای در مورد زمان فعالیت رسمی "کار-گو" در جاده های عمومی وجود ندارد، اما این وسیله نقلیه یک وسیله نقلیه هیجان انگیز دیگر است که برای آینده ای پایدار طراحی شده است.
منبع:

1399/08/27
22:25:35
5.0 از 5
1744
تگهای خبر: بازار , جاده‌ , خودرو , سفر
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ