Go Map نقشه
مدیركل ورزش و جوانان استان ایلام:

تجربه بسیار خوبی از همكاری با جهاددانشگاهی داریم

تجربه بسیار خوبی از همكاری با جهاددانشگاهی داریم

نقشه: ایلام مدیركل ورزش و جوانان استان از همكاری ها و هم افزایی های جهاددانشگاهی ایلام قدردانی نمود.


دکتر «مظفر علیشائی» در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، اظهار نمود: تجربه بسیار خوبی از همکاری با جهاددانشگاهی داریم و این همکاری شایسته باعث تداوم فعالیتهای مشترک در سطح ملی برای توسعه استان شده است.
وی با اشاره به اینکه روحیه مشارکت جویی جهاددانشگاهی برای ما انگیزه بخش است، خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی در این حوزه یک الگوی بسیار شایسته است و اجرای موفق طرح هایی مانند سربازماهر و مرکز نوآوری و شکوفایی جوانان استان همچون نتایج روحیه هم افزایی در میان جهادگران دانشگاهی است.
«سید غلامرضا حسینی» عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی و رئیس واحد استان ایلام هم خاطرنشان کرد: هفته تربیت بدنی یادآور اهمیت لزوم شادی و نشاط در جامعه و فراهم کردن شرایط برای این مولفه ی مهم در زندگی است و خوشبختانه از زمان مدیریت آقای دکتر علیشائی فعالیتهای خوبی در این حوزه انجام شده است.
وی با تاکید بر تداوم همکاریهای جهاددانشگاهی و ورزش و جوانان استان ایلام، خاطرنشان کرد: مرکز نوآوری و شکوفایی جوانان استان نمونه ی هم افزایی و همکاری بین ورزش و جوانان و جهاددانشگاهی است که خوشبختانه در سطح ملی شناخته شده وبرای جوانان استان ایلام فرصت های بکری را بوجود آورده است.
حسینی با اشاره به پتانسیل های استان در زمینه های مختلف، اظهار داشت: هم افزایی بین نخبگان و سازمان های دولتی و دانشگاه ها و مراکز علمی و نهادهای توسعه ای می تواند زمینه ی توسعه استان را فراهم آورد.1399/07/29
20:27:00
5.0 از 5
1586
تگهای خبر: تجربه , دانشگاه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ