Go Map نقشه

فراخوان جذب متخصصان ۵ حوزه در دبیرخانه شورایعالی عتف

فراخوان جذب متخصصان ۵ حوزه در دبیرخانه شورایعالی عتف

به گزارش نقشه دبیرخانه شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) فراخوانی برای جذب كارشناسان در كمیسیون های تخصصی خود منتشر نمود.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، دبیرخانه شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری، در نظر دارد به منظور تکمیل گروه کارشناسان کمیسیون های تخصصی خود از افراد واجد شرایط به صورت پاره وقت دعوت به همکاری کند.
کارشناس کمیسیون تخصصی انرژی، کارشناس کمیسیون تخصصی کشاورزی، آب و منابع طبیعی، کارشناس کمیسیون تخصصی سلامت، امنیت غذایی و رفاه اجتماعی، کارشناس کمیسیون تخصصی صنایع، معادن و فناوری اطلاعات و ارتباطات از زمینه های همکاری این شورا است.
داشتن مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته در رابطه با حوزه کمیسیون تخصصی مربوط و ترجیحا دارای تجربه در زمینه سیاست گذاری علم و فناوری، داشتن مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته های در رابطه با سیاستگذاری علم، فناوری و نوآوری و الزاما دارای تجربه در حوزه کمیسیون تخصصی مربوط، آشنائی با شیوه استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایلها و برنامه هایی نظیر Word، Excel و Powerpoint و جستجو در Internet، داشتن مهارت کافی در درک مطالب زبان انگلیسی، توانایی و تجربه کافی در تولید گزارشات علمی و داشتن مهارت کافی در برگزاری جلسات کمیسیون همچون شرایط اختصاصی این فراخوان است.
بر مبنای اعلام دبیرخانه شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری، متقاضی می بایست فرم پیوست در صفحه شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری را تکمیل و فایل pdf آنرا به همراه فایل یک قطعه عکس پرسنلی به پست farakhan@atf.gov.ir تا آخر مهر ماه جاری ارسال نماید.1399/07/20
14:44:38
5.0 از 5
1792
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ